YOGABAG Middle no.1

YOGABAG Middle no.1
YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1YOGABAG Middle no.1
Cena
1 899.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

V Dara bags máme novou lásku. Jógu. A tašku na jógu, tak tu nutně potřebujeme. Speciální obal na podložku. Jógamatku. Yogamatku. Na cokoliv, co se dá srolovat a cvičit na tom!

YOGABAG middle je spojení tradice a moderního designu. Precizně zpracovaná taška na yogamatku dokonale doplňuje naše portfolio kabelek a brašen Dara bags. Jednoduchá na použití, praktická a lehká.

Tubus yogamatkové brašny je zpevněn kosticemi pro dokonalý tvar, zip je po celé šíři produktu, takže manipulace s podložkou bude hračka. Na boku ( 16 cm x 12 cm) a na předním díle se nachází malé kapsičky ( 32 cm x 14 cm) pro uložení drobností, jako jsou třeba klíče od auta, drobné na občerstvení, sluchátka a další propriety. Prostor brašny YOGABAG middle je jednoduše a účelně vypodšívkován lesklou látkou.

Délkově nastavitelný popruh umožňuje snadné přenášení z místa na místo. YOGABAG middle má integrované otvory pro odvětrávání, přesto však doporučujeme vlhké podložky na cvičení rozložit a nechat volně oschnout.

Jak velkou YOGABAG potřebuji?

Na trhu jsou desítky, ba dokonce stovky různých typů podložek pro cvičení jógy. Rozhodli jsme se průměr yogabagu přizpůsobit dvěma nejčastějším typům podložek. Jak tedy zjistit, jaká velikost YOGABAGu je pro vás vhodná?

Rozložte svou podložku. Následně ji pohodlně srolujte tak, aby podložka vytvořila válec. Změřte průměr válce. Pokud se pohybuje kolem 14 – 18 cm, sáhněte po YOGABAG Middle. Šířka yogabagu je 64 cm, což odpovídá podložkám o maximální šířce 59 – 62 cm.


Barvy

Světle modrá

Parametry

Výška20 cm
Šířka64 cm
Hloubka20 cm
Délka popruhu123 cm
Vnitřní vstup61 cm
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% bavlna
100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Ospalé odpoledne. Yvonne se plně soustředila na novou asánu. Nová pozice, kterou ještě nezkoušela. Nechtěla být napoprvé nejlepší, o to v józe nejde, chtěla být jen soustředěná. Cítila se daleko od všech starostí, zároveň tak blízko lidem, které stále nosila ve svém nitru. Díky józe si připadala klidnější, vyrovnanější. Nádech a výdech… Nádech a výdech… „A ještě jeden nádech,“ zašeptala něžným hlasem jejich cvičitelka Andrea. „Tak, skvělé, třído! Jak se cítíte?“ zeptala se jich. „Jako znovuzorzená,“ odpověděla Yvonne nehlasně.