Workshop no.1 / Vyrob si kosmetickou taštičku

Cena
699.00 Kč
Prodejna Ostrava
49 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Při objednání zvolte dopravu 'Vyzvednu si v Ostravě'. Dárkový poukaz následně zašleme do vaší e-mailové schránky ve formátu PDF, snadno jej vytisknete a věnujete. Tištěné poukazy nezasíláme.

Termín workshopu je nutné domluvit do 30. 6. 2020, poté poukaz propadá. Workshop je vhodný i pro skupinky maximálně o 6 lidech.

Workshop probíhá v naší dílně na adrese Pro Dara bags s.r.o., Reymontova 4/583, 72000 Ostrava Hrabová.

Popis zboží

Láká vás šití? Chcete si zkusit vytvořit vlastní produkt? Zažít ten pocit, když máte v rukou hotový produkt a na rukou ani jednu náplast? Přijďte na náš workshop a zjistíte, že ušít si něco je vlastně fuška. Ale krásná fuška!

Workshop ‚Ušij si vlastní baggie‘ jsme připravili pro všechny, kteří mají chuť si odpočinout od každodenní rutiny a stresu. Nepotřebujete znát základy šití, všechno vám ukážeme a vysvětlíme. Po celou dobu přípravy a šití budete pod dohledem zkušené švadlenky, která má s podobnými kurzy bohaté zkušenosti.

A jak workshop probíhá? Šít se bude velká kosmetická taška. Nejprve si s kolegyní vyberete a nastříháte materiál, vyberete zipy a podšívku. Na lisovně si vše potřebné podlepíte a hurá na dílnu, kde zjistíte, proč se průmyslovému šicímu stroji říká průmyslový, proč má dva pedály a jednu páčku. Nakouknete pod pokličku úspěšné kabelkové firmy, a kdo ví, třeba si šití zamilujete!

Workshop trvá zhruba hodinu, která uteče tak, že ani nebudete vědět jak. Workshop můžete též věnovat, je to báječný dárek pro kamarády i kamarádky, rodinné příslušníky i milované polovičky. Pro firemní skupiny jsme schopni připravit neokoukaný teambuilding!


Barvy

Pestrobarevná

Příběh

„Normálně si to tady takhle chytněte,“ ukázala švadlenka na kraj koženkového dílce. „A pak jen šijete. Uděláte pár stehů a šev je hotový,“ dodala zkušeně. „A co když se mi to nepovede?“ zeptala se Klára nesměle. „Tak to vypářeme a zkusíte si to znovu, však se nic neděje…“ „Vážně?“ „Vážně. Tak šup, jen do toho…“ Klára sešlápla pedál a doposud trpělivý šicí stroj se probral k životu.