VyDařené překvapení - Balíček Mini

Cena
999.00 Kč
Prodejna Ostrava
7 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Znáte to. Přejete si překvapení, ale zároveň si přejete být příjemně překvapená. A občas se stane, že Ježíšek nadělí třeba držák na kola, police do spíže, autokosmetiku a novou osobní váhu s funkcí měření tuku. Jako jo, jsou to bezesporu praktické dárky… Ale… Ale… Letošní Vánoce by měly být vyDařenější!

Proto je tu Dara bags a naše vyDařené balíčky! Ha!

O co jde? Připravíme pro vás a vaše blízké dárkový balíček složený z našich produktů. Co bude uvnitř? Překvapení. Prostě překvapení. Ale nemusíte se bát, v balíčku najdete to, co bychom my sami chtěli dostat. Můžou to být klíčenky, kosmetické taštičky, zrcátka, šperky, hrníčky či šátky u menších balíčků. A kdo ví, třeba bude v balíčku i peněženka, nebo rovnou vysněná kabelka u velkých balíčků! Důležité je, že do balíčku přihodíme ještě dárek od nás, takže balíček je o 20 % levnější, než kdyby byly produkty nakoupeny zvlášť. Prostě samá radost a láska.

Balíček ozdobně zabalíme tak, aby byl po vyjmutí z přepravní krabice vyfešákovaný přímo pod stromeček. A tomu říkáme překvapení až do poslední chvíle.


Barvy

Pestrobarevná

Příběh

Seděla u stromečku ve svátečních šatech. Spokojeně si uhladila saténovou sukni na nadýchané tylové spodničce. Ve vzduchu vonělo cukroví a jemná zář barevných žároviček se odrážela v jejích očích. „Copak to asi bude…“ sáhla pro první balíček. „Ale ne…“ vydechla, když si všimla ozdobné stužky s logem. „Je to tak,“ přitakal. „Krásné Vánoce,“ dodal. „Co je uvnitř?“ zeptala se. „Abych pravdu řekl… tak… tak nevím. Je to jedno velké překvapení,“ usmál se.