Ústenka tvarovaná no.39

Cena
249.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 15 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Přátelé, jak jistě víte, situace je v prodeji módních doplňků nehezká. A abychom přežili i příští měsíc, kdy předpovídáme opadnutí zájmu o ústenky, musíme mít zisk. Ne velký, maličký, ale musíme mít peníze na nájem a na výplaty i příští měsíc. V koutku duše na to nechceme ani pomyslet, na druhou stranu se musíme připravit.

A v čem je tahle ústenka jiná? Je vyrobena z našich prémiových zahraničních bavln, určených pro výrobu kabelek na letošní jarní a letní sezónu, je slušivá a módní! Díky nákupu ústenky z kolekce ÚSTENKA POMÁHÁ nebudeme muset propouštět. Nebudeme muset zavírat něco, co jsme dvanáct let budovali.

Moc děkujeme za to, že jste s námi. Máte s námi trpělivost a podporujete nás. Posíláte nám neskutečné množství energie, která nás dobíjí!Značku Dara bags budujeme 12 let. A od konce nás nedělí málo.

Třeba svou ústenku už máte. Můžete si u nás zakoupit třeba kabelku, kosmetickou taštičku peněženku... Pro sebe nebo jako milý a nečekaný dárek pro své blízké.

Moc děkujeme, že jste s námi! Moc to pro nás znamená! Za celý tým Dara bags Darina

Popis zboží

Elegantní ústenka pro každý den. Jednoduše lehoučká záležitost! Ústenku oceníte všude tam, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Má krásně tvarovaný profil, skvěle sedne na každý obličej. Univerzální dospělá velikost. Dvouvrstvá.

Ústenka je vyrobena ze 100% bavlny, lze ji vyvařit, nebo přežehlit napařovací žehličkou na velmi vysokou teplotu. Vyvářku doporučujeme bez gumiček. Ústenka chrání nosní a ústní část obličeje, obsahuje gumičky, které se zajišťují za uši, či zavážou na uzlík za hlavou. Gumičky nejsou pevně všité, dají se případně vytáhnout a nahradit jinými – či vyměnit za tkalounky. A zvládnete to i bez šití!

Ústenky jsou pratelné na 60 stupňů. Při žehlení se prosím vyhněte gumičkám.

Prosím, mějte na paměti, že ústenka NECHRÁNÍ PROTI NÁKAZE CORONAVIREM. NECHRÁNÍ PROTI ŽÁDNÉ NÁKAZE VIREM! ÚSTENKA NEMÁ ATESTACE PRO POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, látka, ze které je ústenka vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Ústenka je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce v obchodech atd.

Jakmile to bude možné, přejděte na chirurgické roušky s atestací.

Jak získat co nejvíce benefitů z ústenky?

• Mějte u sebe vždy náhradní ústenku v nepoužitém igelitovém sáčku.

• Ústenku pravidelně měňte. Pokud je ústenka vlhká dechem či deštěm, není funkční.

• Obličejové části se nedotýkejte.

• Ústenky můžete sterilizovat vyvařením (i v kuchyňském hrnci), nebo jen důrazným přežehlením běžnou domácí žehličkou na vysokou teplotu a s napařováním.


Barvy

Pestrobarevná

Materiál

100% bavlna

Příběh

.