Ústenka / Rouška no.11 / s kapsou / kolekce ÚSTENKA POMÁHÁ

Cena
269.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 46 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Odeslání od 6.4., možná dříve.

Taková cena za roušku?! Hrůza! Hyenismus! Příšernost! Styďte se!

No, ona to je cena za roušku, která nám alespoň trochu vydělá. Je to cena, která není jen za výrobní náklady, je to cena, díky které tu naše značka bude i příští měsíc. V nabídce samozřejmě máme i mnohem, mnohem levnější roušky, spousta z vás má již roušky od dobrovolníků zcela zdarma a je to tak naprosto správně. My ale potřebujeme přežít.

A protože víme, že roušky jsou součástí módních doplňků na celé další týdny či měsíce, v Dara bags jsme vytvořili speciální fashion roušky z luxusních zahraničních pláten. 100% bavlněná, dvouvrstvá, s kapsou na vkládání filtru.

Fashion roušky budeme odesílat od 6.4.2020 do vyprodání zásob.

Koupí této ústenky pomůžete naší firmě vydržet a překlenout náročné období, které nás nyní zasáhlo. A nejen to, zafinancujete i provoz v době, kdy klesá zájem už i o ústenky, protože lidé mají doma svou zásobu. Díky tomu pokryjeme mzdy, režijní náklady, materiál a stovky dalších položek.

Pokud už svou ústenku už máte a chcete nám pomoci i jinak, budeme velice vděční, když nás podpoříte tím, že si u nás vyberete produkt, který se vám nebo někomu blízkému již delší dobu líbí.

Děkujeme!

Popis zboží

Bavlněná ústenka se hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Naše bavlněná ústenka tomu výrazně pomáhá. Ústenka má klasický tvar běžné chirurgické roušky, díky tomu sedí všem dospělým.

Ústenka je vyrobena ze 100% bavlny, lze ji vyvařit, nebo přežehlit napařovací žehličkou na velmi vysokou teplotu. Ústenka je klasického skládaného obdélníkového střihu, chrání nosní a ústní část obličeje, zavazování na nepružné tkalounky nad ušima a pod bradou.

Ústenky jsou pratelné na 60 stupňů– neobsahují pružné části, které by vysokou teplotou trpěly, takže sedí po každém vyprání.

Prosím, mějte na paměti, že ústenka NECHRÁNÍ PROTI NÁKAZE CORONAVIREM. NECHRÁNÍ PROTI ŽÁDNÉ NÁKAZE VIREM! ÚSTENKA NEMÁ ATESTACE PRO POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, látka, ze které je ústenka vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Ústenka je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce v obchodech atd. Jakmile to bude možné, přejděte na chirurgické roušky s atestací.

Jak získat co nejvíce benefitů z ústenky?

  • Mějte u sebe vždy náhradní ústenku v nepoužitém igelitovém sáčku.
  • Ústenku pravidelně měňte. Pokud je ústenka vlhká dechem či deštěm, není funkční.
  • Obličejové části se nedotýkejte.
  • Ústenky můžete sterilizovat vyvařením (i v kuchyňském hrnci), nebo jen důrazným přežehlením běžnou domácí žehličkou na vysokou teplotu a s napařováním.

Barvy

Bílá
Modrá

Materiál

100% bavlna

Příběh

.