Ústenka / Rouška no.1 Režná - Béžová

Cena
129.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 477 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

POZOR! ZÁSILKOVNA MŮŽE MÍT ZAVŘENÉ SVÉ VÝDEJNY!!! VOLTE RADĚJI KURÝRA PPL ČI ČP! DĚKUJEME!

Popis zboží

Bavlněná ústenka se hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Naše bavlněná ústenka tomu výrazně pomáhá. Ústenka má klasický tvar běžné chirurgické roušky, díky tomu sedí všem dospělým.

Ústenka je vyrobena ze 100% bavlny, lze ji vyvařit, nebo přežehlit napařovací žehličkou na velmi vysokou teplotu. Ústenka je klasického skládaného obdélníkového střihu, chrání nosní a ústní část obličeje, zavazování na nepružné tkalounky nad ušima a pod bradou.

Ústenky jsou pratelné na 60 stupňů– neobsahují pružné části, které by vysokou teplotou trpěly, takže sedí po každém vyprání.

Prosím, mějte na paměti, že ústenka NECHRÁNÍ PROTI NÁKAZE CORONAVIREM. NECHRÁNÍ PROTI ŽÁDNÉ NÁKAZE VIREM! ÚSTENKA NEMÁ ATESTACE PRO POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, látka, ze které je ústenka vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Ústenka je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce v obchodech atd. Jakmile to bude možné, přejděte na chirurgické roušky s atestací.

Jak získat co nejvíce benefitů z ústenky?

  • Mějte u sebe vždy náhradní ústenku v nepoužitém igelitovém sáčku.
  • Ústenku pravidelně měňte. Pokud je ústenka vlhká dechem či deštěm, není funkční.
  • Obličejové části se nedotýkejte.
  • Ústenky můžete sterilizovat vyvařením (i v kuchyňském hrnci), nebo jen důrazným přežehlením běžnou domácí žehličkou na vysokou teplotu a s napařováním.

Barvy

Béžová

Materiál

100% bavlna

Příběh

.