Ústenka / Rouška no.1 Režná - Béžová

Cena
129.00 Kč
Prodejna Ostrava
400 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Ústenka je vyrobena z vysoce gramážní bavlny, je dvouvrstvá.

Přátelé, jak jistě víte, situace je v prodeji módních doplňků nehezká. A abychom přežili i příští měsíc, kdy předpovídáme opadnutí zájmu o ústenky, musíme mít zisk. Ne velký, maličký, ale musíme mít peníze na nájem a na výplaty i příští měsíc. V koutku duše na to nechceme ani pomyslet, na druhou stranu se musíme připravit.

A v čem je tahle ústenka jiná? Je vyrobena z našich prémiových zahraničních bavln, určených pro výrobu kabelek na letošní jarní a letní sezónu, je slušivá a módní! Díky nákupu ústenky z kolekce ÚSTENKA POMÁHÁ nebudeme muset propouštět. Nebudeme muset zavírat něco, co jsme dvanáct let budovali.

Moc děkujeme za to, že jste s námi. Máte s námi trpělivost a podporujete nás. Posíláte nám neskutečné množství energie, která nás dobíjí!Značku Dara bags budujeme 12 let. A od konce nás nedělí málo.

Třeba svou ústenku už máte. Můžete si u nás zakoupit třeba kabelku, kosmetickou taštičku peněženku... Pro sebe nebo jako milý a nečekaný dárek pro své blízké.

Moc děkujeme, že jste s námi! Moc to pro nás znamená! Za celý tým Dara bags Darina

Popis zboží

Bavlněná ústenka se hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Naše bavlněná ústenka tomu výrazně pomáhá. Ústenka má klasický tvar běžné chirurgické roušky, díky tomu sedí všem dospělým.

Ústenka je vyrobena ze 100% bavlny, lze ji vyvařit, nebo přežehlit napařovací žehličkou na velmi vysokou teplotu. Ústenka je klasického skládaného obdélníkového střihu, chrání nosní a ústní část obličeje, zavazování na nepružné tkalounky nad ušima a pod bradou.

Ústenky jsou pratelné na 60 stupňů– neobsahují pružné části, které by vysokou teplotou trpěly, takže sedí po každém vyprání.

Prosím, mějte na paměti, že ústenka NECHRÁNÍ PROTI NÁKAZE CORONAVIREM. NECHRÁNÍ PROTI ŽÁDNÉ NÁKAZE VIREM! ÚSTENKA NEMÁ ATESTACE PRO POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, látka, ze které je ústenka vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Ústenka je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce v obchodech atd. Jakmile to bude možné, přejděte na chirurgické roušky s atestací.

Jak získat co nejvíce benefitů z ústenky?

  • Mějte u sebe vždy náhradní ústenku v nepoužitém igelitovém sáčku.
  • Ústenku pravidelně měňte. Pokud je ústenka vlhká dechem či deštěm, není funkční.
  • Obličejové části se nedotýkejte.
  • Ústenky můžete sterilizovat vyvařením (i v kuchyňském hrnci), nebo jen důrazným přežehlením běžnou domácí žehličkou na vysokou teplotu a s napařováním.

Barvy

Béžová

Materiál

100% bavlna