Ústenka na gumičku no.40

Cena
119.00 Kč
Prodejna Ostrava
10 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Rouška je ušita ze 100% bavlny gramáže 190 g, velice hutná látka, jednovrstvá, gumičky za uši Vyrobena ručně v naší dílně a s láskou.

Přátelé, jak jistě víte, situace je v prodeji módních doplňků nehezká. A abychom přežili i příští měsíc, kdy předpovídáme opadnutí zájmu o ústenky, musíme mít zisk. Ne velký, maličký, ale musíme mít peníze na nájem a na výplaty i příští měsíc. V koutku duše na to nechceme ani pomyslet, na druhou stranu se musíme připravit.

A v čem je tahle ústenka jiná? Je vyrobena z našich prémiových zahraničních bavln, určených pro výrobu kabelek na letošní jarní a letní sezónu, je slušivá a módní!

Moc děkujeme za to, že jste s námi. Máte s námi trpělivost a podporujete nás. Posíláte nám neskutečné množství energie, která nás dobíjí! Značku Dara bags budujeme 12 let. A od konce nás nedělí málo.

Moc děkujeme, že jste s námi! Moc to pro nás znamená!

Za celý tým Dara bags Darina

Popis zboží

Bavlněná ústenka se hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Naše bavlněná ústenka tomu výrazně pomáhá. Ústenka má klasický tvar běžné chirurgické roušky, díky tomu sedí všem dospělým.

Ústenka je vyrobena z bavlny, lze ji vyvařit, nebo přežehlit napařovací žehličkou na velmi vysokou teplotu. Ústenka je klasického skládaného obdélníkového střihu, chrání nosní a ústní část obličeje, dvě vyměnitelné gumičky za uši.

Ústenky jsou pratelné na 60 stupňů.

Prosím, mějte na paměti, že ústenka NECHRÁNÍ PROTI NÁKAZE CORONAVIREM. NECHRÁNÍ PROTI ŽÁDNÉ NÁKAZE VIREM! ÚSTENKA NEMÁ ATESTACE PRO POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, látka, ze které je ústenka vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy. Pokud se potřebujete chránit před virovou nákazou, volte respirátory. Pokud trpíte virovým onemocněním, noste respirátory!

Ústenka je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce v obchodech atd. Jakmile to bude možné, přejděte na chirurgické roušky s atestací.

Jak získat co nejvíce benefitů z ústenky?

Mějte u sebe vždy náhradní ústenku v nepoužitém igelitovém sáčku. Ústenku pravidelně měňte. Pokud je ústenka vlhká dechem či deštěm, není funkční. Obličejové části se nedotýkejte. Ústenky můžete sterilizovat vyvařením (i v kuchyňském hrnci), nebo jen důrazným přežehlením běžnou domácí žehličkou na vysokou teplotu a s napařováním.


Barvy

Bílá
Černá

Parametry

Výška10 cm
Šířka17,5 cm

Materiál

100% bavlna