Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1

Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1
Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1Turistická láhev no.22 600ml Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ 1
Cena
399.00 Kč

Toto zboží již není v nabídce.

Upozornění

Parametry: Výška 21, 5 cm Šířka 7 cm Vnitřní vstup 2, 5 cm Obsah 600 ml

Popis zboží

Turistická láhev, která má šmrnc? Ale jistě! Ty naše s motivy Dara bags mají dokonce švih i břink! Ne, teď vážně. Jako nadšení turisté jsme trpěli nedostatkem vhodných nádobek na přenos tekutin. Ať už je to káva, čaj, svařák nebo třeba jenom voda s citrónem, vždy tady bude pro vás naše turistická láhev.

Famózní motivy Dara bags snadno zkombinujete s dalšími produkty ve stejné řadě.

Láhev je vyrobená z odolného hliníku. Je lehoučká, pevná a stylová. Takže ji unosíte každý den. Víčko je šroubovací a 100% nepropustné, můžete ji nosit v kabelce, aniž by se tekutina rozlila. A díky karabince lze pohodlně zaháknout třeba na aktovku, takže se nikdy neztratí. Vyrobeno z materiálu vhodného pro styk s potravinami.

Péče a údržba:

  • před prvním a po každém použití důkladně vymyjte a nechte vyschnout,

  • používejte výhradně neabrazivní prostředky na nádobí,

  • nevhodné do mikrovlnné trouby, myčky a mrazničky,

  • víčko po naplnění nápojem dobře nasaďte, zabráníte tak polití.

Kolekce "Dušana Rapošová / PŘÁTELSTVÍ I. cream"

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií.

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DELŠÍ DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Pestrobarevná
Krémová

Materiál

obecný kov
plast
Hliník

Příběh

Studený vzduch s sebou nesl vůni zlatavého listí a podzimu. Nadechla se a protřela si ruce. Na špičkách prstů už cítila chlad. Rozdělal oheň a ona nakrájela špekáčky. „Jako malá jsem milovala pečení buřtů. Táta se vždycky jakože říznul a poskakoval se schovanou rukou, aby vystrašil mámu.“ „My jsme jako děti dávali do popela brambory a jablka.“ „Jablko jsem takhle pečené ještě nejedla…“ „Máš jedno v batohu? Můžeme ho tam dát. Jako dezert.“ „Mám…A chceš napít?“