Tote Přírodní kůže no.5

Tote Přírodní kůže no.5
Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5Tote Přírodní kůže no.5
Cena
1 799.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Brašna Tote je menší brašnička. Ideální kamarádka na nákup i na cestách za sportem. Navržená a vyrobená námi pro vás, pro všechny vaše maličkosti.

Tote má velice charakteristický střih. Nádherně se nosí na rameni i v ruce, je lehoučká a pohodlná. Její otevřený vstup umožňuje kdykoliv do tašky sáhnout a najít přesně to, co potřebujete.

Obsah tašky není vypodšívkovaný a není uzavíratelný, Tote byla opravdu koncipována jako inteligentní nákupní taška.

Pohodovou brašnu Tote ocení všichni, kteří chtějí dát vale neekologickým nákupním taškám, hledají kabelku ke kabelce, nebo jen milují náš ikonický rukopis.


Barvy

Černá

Parametry

Výška60 cm
Šířka44 cm
Hloubka8 cm
Délka držátek56 cm
Vnitřní vstup43 cm
Formát A4ANO
Výška bez držátek40 cm
Maximální nosnost2, 5 kg

Materiál

přírodní kůže
obecný kov

Příběh

Vůně. Barvy. Ruch. Kulisy secesní tržnice. Róza se procházela a nakupovala na dnešní oběd. Cupitala od jednoho prodejce k druhému. V jednu chvíli držela v rukou nádherné artyčoky, jejichž srdíčka by mohla udělat na páře, v druhé chvíli obdivovala malé válečky kozího sýra, ke kterým by se báječně hodil přeliv z brusinek a pár lístků máty. Poprosila pekaře o dvě bagety, křupavé a ještě horké. Spokojeně je uložila ve své nákupní tašce a odcupitala k dalšímu stánku pro široké pruhy sušené šunky.

Další zboží z kolekce BLACK

Retro no.17
Margot no.19
Purse Middle no.1122
Dariana Baby no.14
CityLife no.54
Purse Big no.793
Margot no.69
Miss Kiss no.6
Daisy no.415
Purse Big no.77
CityLife no.51
Suzy Mini no.12