Sweetie Mini no.7 / Celokoženková

Cena
899.00 Kč
Prodejna Ostrava
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Maličkou kabelku jsme ušili pro všechny malé parádnice. A jejich maminky. Úplně jednoduchá, maximálně stylová a totálně fotogenická. Přesně taková je Sweetie. Sladká láska.

Hledáte kabelku pro dceru? Už je velká parádnice? Sáhněte po Sweetie, snadno ji sladíte se svou oblíbenou Darabagskou! Á nebo hledáte jen utíkací crossbody kabelku na peněženku, klíče a kapesníčky? Sweetie je tím dokonalým úlovkem!

Vstup kabelky je zajištěn zipem, popruh má délkově nastavitelný a vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkovaný. Neobsahuje však kapsu, jen hlavní prostor uzavíratelný na zip.

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška18 cm
Šířka23 cm
Hloubka3 cm
Délka popruhu74 - 137 cm
Vnitřní vstup19 cm
Šíře dna21 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost0, 3 kg
Šířka popruhu2, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Západ slunce. Lampiony a jejich papírový nádech. „Nebude se tu Stela nudit?“ zeptala se hostitelka. „Ale vůbec ne… Její první večírek,“ natáhla se pro skleničku s vínem. „Tak bych řekla, že si to krásně užije.“ „A tvůj první večírek od těhotenství?“ prohodila do letního večera. „Ano, bože.“ „Být mámou je tak náročné,“ zvedla skleničku k přípitku. „Bože, už bych to nechtěla zažít znovu.“ „A na to se napijeme!“ dodala s úsměvem od ucha k uchu.

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Dariana Middle no.2077 / Celokoženková
Organizér Big no.5
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Bell Big no.1228 / Celokoženková
Isabel no.38
Elizabeth no.60 / Celokoženková
Iris no.5
Love no.790 / Celokoženková
Basket no.442 / Celokoženková
Wally Big no.94 / Celokoženková
Dariana Big no.2077 / Celokoženková
Paola no.1 / Celokoženková