Baby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIE

Baby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Baby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIEBaby Love no.29 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Cena
3 199.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

Popis zboží

Kočárová taška Baby Love je navržená a testovaná maminkami. Spolehlivě pojme všechny přebalovací propriety, zásobu dudlíků, chrastítko, kousací hračky, náhradní dupačky, lahvičku, piškotky a spousty, spousty dalších nezbytností. I na autíčko nebo medvídka se myslelo!

Brašna Baby Love je konstruována tak, aby všechno důležité bylo doslova na dosah ruky. Přední vnější kapsa je maximálně prostorná. Plus dvě menší kapsičky a jedna velká kapsa na zip na zadní straně. Vnitřní prostor je členěn čtyřmi nakládanými kapsami. Podšívka také obsahuje dvě pružné síťové kapsičky na lahvičky na pití. I při maximálním zaplnění kabelka nezmění tvar díky integrované kostici. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR.

Na přední straně naleznete i očko na uchycení dudlíku, maňáska nebo oblíbeného talismanu.

Vstup do brašny je zajištěn zipovým uzávěrem. Součástí brašny je i odnímatelný délkově nastavitelný popruh pro snadné přenášení nebo též může sloužit k zavěšení tašky na madla kočárku.

Rovněž je možné dokoupit poutka na kočárek Click Clack v barvě tašky. https://darabags.com/zbozi/click-clack

Horní díl přední strany nad kapsou bude z koženky, ne z látky, jak je vidět na fotografii.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / AMÉLIE"

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Bílá
Šedá
Pestrobarevná

Parametry

Výška40 cm
Šířka40 cm
Hloubka20 cm
Délka popruhu130 cm
Vnitřní vstup43 cm
Šíře dna14 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost4 kg
Šířka popruhu4 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Plenky máte?“ „Troje.“ „Kdyby plakal, tak mu dej dudlík.“ „Jasný.“ „Kdyby tak jako kníkal, tak má hlad.“ „A v tašce je lahvička, já vím…“ „A kdyby na něj svítilo sluníčko, tak mu dej klobouček, jasný?“ „Ségra, no tak, v rodině už máme tři děti. A i tohohle sviště zvládnu. Věř mi.“ „Brácha, strašně moc ti děkuju, že ho vezmeš na chvilku ven.“ „Maličkost. A ukliď si tady ten mrdník. Co prosím tě celý dny děláš? Vždyť máš přeci mateřskou dovolenou!“ „A švihej!“ Dveře se zaklaply. Nezvyklé ticho. Pro čerstvou matku je to signál, že něco není v pořádku. Okamžik, než si podvědomí uvědomí, že potokem je se svým strýčkem na procházce. No, na procházce, spíš strýček je na lovu osamělých běžkyň na tu rozkošnou tvářičku svého synovce… Ale ten klid. Ten božský klid!

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / AMÉLIE

Baggie Big no.267 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Náušnice no.25 Visací Dušana Rapošová / AMÉLIE
Ruby no.107 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Daisy no.171 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Prsten no.38 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Suzy Big no.3 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Baggie Mini no.201 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Náramek no.12 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Suzy Mini no.4 Dušana Rapošová / AMÉLIE KVĚTY
Magnetky no.6 Dušana Rapošová / Amélie
CityLife no.84 Dušana Rapošová / AMÉLIE
Keramický hrnek no.22 Dušana Rapošová / AMÉLIE