Suzy Big no.159 / Celokoženková

Suzy Big no.159 / Celokoženková
Suzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / CelokoženkováSuzy Big no.159 / Celokoženková
Cena
2 099.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Kabelka Suzy Big je připravená splnit každé vaše přání. Pohodlná, prostorná a praktická. Vybavena odnímatelným délkově nastavitelným popruhem pro nošení crossbody nebo přes jedno rameno, integrovaná držátka pro přenášení v ruce či v lokti.

Brašna je uzavíratelná na zip. Luxusní podšívka je rozdělena třemi nakládanými kapsičkami a kapsou na zip. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Zadní díl tašky je rovněž opatřen kapsičkou na zip.

Speciální tvar kabelky Suzy Big jí dodává hloubku a až překvapivý objem. Tvar kabelky je podpořen dutinkou s kosticí, taška si bude držet své kontury prázdná i plná.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška32 cm
Šířka36 cm
Hloubka8 cm
Délka držátek36 cm
Délka popruhu140 cm
Vnitřní vstup33 cm
Formát A4Ano
Maximální nosnost2 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Suzy se dívala na vysokou budovu. Zhluboka se nadechla a našla v sobě odvahu vejít. Nevěděla, co ji čeká, netušila, kdo ji čeká, nevnímala, kdo ji hledá. Pod maskou perfektního make-upu, pevně sevřeného drdůlku a hrdého postoje byla stále ta malá křehká okatá dívka. Nový den začíná. Potřebuje kabelku, do které může dát všechna svoje lejstra, a přitom… „Jé, paní učitelko, ta je krásná!“ malá holčička ukazuje na její novou kabelku. Zničehož nic je obklopená samými okatými dívkami. Najednou si nepřipadá tak cize. Má tu přeci svoje spojence!

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Wally Middle no.39 / Celokoženková
Purse Mini no.444 / Celokoženková
Bell Big no.1205 / Celokoženková
Baggie Mini no.400 / Celokoženková
Purse Big no.839 / Celokoženková
Dariana Mini no.2076 / Celokoženková
Key no.848 / Celokoženková
Fay no.90 / Celokoženková
Olympia no.91 / Celokoženková
Dariana Mum no.28 / Celokoženková
Baggie Middle no.812 / Celokoženková
Elizabeth no.56 / Celokoženková