Suzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKA

Suzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKA
Suzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKASuzy Big no.148 Dušana Rapošová / INKA
Cena
2 299.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín dodání
7 pracovních dní
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Popis zboží

Kabelka Simply Suzy Big je připravená splnit každé vaše přání. Pohodlná, prostorná a praktická. Vybavena odnímatelným délkově nastavitelným popruhem pro nošení crossbody nebo přes jedno rameno, integrovaná držátka pro přenášení v ruce či v lokti.

Brašna je uzavíratelná na zip. Luxusní podšívka je rozdělena třemi nakládanými kapsičkami a kapsou na zip. Zadní díl tašky je rovněž opatřen kapsičkou na zip.

Speciální tvar kabelky Simply Suzy Big jí dodává hloubku a až překvapivý objem. Tvar kabelky je podpořen dutinkou s kosticí, taška si bude držet své kontury prázdná i plná.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / INKA"

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení


Barvy

Modrá
Fialová
Pestrobarevná

Parametry

Výška32 cm
Šířka36 cm
Hloubka8 cm
Délka držátek36 cm
Délka popruhu140 cm
Vnitřní vstup33 cm
Formát A4Ano
Maximální nosnost2 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Suzy se dívala na vysokou budovu. Zhluboka se nadechla a našla v sobě odvahu vejít. Nevěděla, co ji čeká, netušila, kdo ji čeká, nevnímala, kdo ji hledá. Pod maskou perfektního make-upu, pevně sevřeného drdůlku a hrdého postoje byla stále ta malá křehká okatá dívka. Nový den začíná. Potřebuje kabelku, do které může dát všechna svoje lejstra, a přitom… „Jé, paní učitelko, ta je krásná!“ malá holčička ukazuje na její novou kabelku. Zničehož nic je obklopená samými okatými dívkami. Najednou si nepřipadá tak cize. Má tu přeci svoje spojence!

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / INKA

Coco no.58 DUŠANA RAPOŠOVÁ / INKA
Star no.390 Dušana Rapošová / INKA
Bell Big no.1206 Dušana Rapošová / INKA
Purse Big no.823 Dušana Rapošová / INKA
Baggie Mini no.390 Dušana Rapošová / INKA
Daisy no.387 Dušana Rapošová / INKA
Wally Big no.67 Dušana Rapošová / INKA
Purse Middle no.1153 Dušana Rapošová / INKA
Baggie Big no.603 Dušana Rapošová / INKA
Baggie Middle no.792 Dušana Rapošová / INKA
Bucket no.335 Dušana Rapošová / INKA
Lele no.637 Dušana Rapošová / INKA