Střevíčky Honey no.1

Cena
1 899.00 Kč
Skladem
Dle velikosti
Získáte
10 bodů
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

POZOR!!! STŘEVÍČKY NA OBJEDNÁVKU - DOBA VÝROBY AŽ 6 TÝDNŮ.

Medově sladké střevíce Honey jsou naprosto kouzelné. Plně otevřená špička, plná pata, páseček, ale hlavně platforma a odvážně vysoký podpatek! Honey vypadají jako killerheels, ale opak je pravdou. Díky preciznímu propracování jsou naprosto lehoučké a dokonale padnou na nohu, takže vám ani nepřijde, že mají tak vysoký podpatek. Výška podpatku je 10 cm, z čehož má platforma 2 cm. Sklon chodidla tedy odpovídá podpatku 8 cm.

Výsek se může mírně lišit.

Popis zboží

Dara bags je snové místo. Stačí si jen přát… A za chvilku se stane zázrak. Protože takovým malým zázrakem jsou naše nové střevíčky. Překvapení, které nikdo nečekal. Ale všichni tleskají.

Střevíčky jsou pohodlným a maximálně praktickým kouskem ve vašem šatníku. Pevný podpatek poskytuje noze oporu, měkká stélka je zase příjemná na nošení. Neutrální střih umožňuje vzít botky k vícer outfitům. Hodí se k džínám, ale i k rozevlátým letním šatům, do divadla, do kina, na svatbu i na rozverný rozvod. Protože kdy jindy si udělat radost?

Motivy použité na svrchní části báječně doplňují naše kabelky a šátky. Máte hravou náladu? Klidně zkombinujte více motivů najednou. Cítíte se být minimalistkou? Celý černý komplet můžete oživit výraznými akcenty v podobě psaníčka a sladěných botek.

Pamatujte, že naše střevíčky jsou ručně šité. A jako takové vyžadují speciální zacházení. Nejsou určené na kilometrové pochody v dešti, ale na hopkání po kanceláři a na skotačení na parketu. Milujte je, ony budou milovat vás!

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.

Tabulka velikostí

Délka (cm)
Velikost3422,3 - 22,5
Velikost3523
Velikost3624
Velikost3724,5 - 25
Velikost3825,2 - 25,5
Velikost3926 - 26,4
Velikost4026,5 - 26,7
Velikost4127 - 27,4
Velikost4227,5 - 28,4

Barvy

Bílá
Modrá

Materiál

Vrch - koženka
Podšívka a stélka - koženka
Podešev - microlit

Příběh

Madeleine se právě zamilovala na první obutí. Seděla na gauči barvy holubích peříček a něžným dotykem si upravila pásek zapínání. „Jsou…“ vydechla. „Jsou úžasné,“ řekl on. Pomalu se zvedla. „Jsou měkké,“ zaradovala se. „Jsou…“ řekl on. V tu chvíli nevnímala nic, necítila vůni lilií na stolku v prodejně, neslyšela cinkání tramvají, ani si nevšimla, že má husí kůži. Vnímala jen novost těch střevíčků. Neznámý pocit; vzrušující a tak opojný… „Beru si je,“ řekla. „Já to taky tak vidím,“ řekl on.

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Wally Big no.94 / Celokoženková
Elizabeth no.60 / Celokoženková
Star no.403 / Celokoženková
Organizér Middle no.3 / Celokoženkový
Love no.790 / Celokoženková
Bell Big no.1228 / Celokoženková
Dariana Middle no.2077 / Celokoženková
Iris no.5
Sweetie Mini no.7 / Celokoženková
Basket no.442 / Celokoženková
Organizér Big no.5
Daisy no.404 / Celokoženková