Retro no.29

Cena
1 399.00 Kč
Prodejna Ostrava
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Ledvinku Retro jsme navrhovali s takovým tím nostalgickým pocitem. Klasický střih jsme vyšperkovali špetkou rukopisu Dara bags a vznikl exkluzivní produkt, který unosíte od jara do podzimu. A ti odvážnější z vás dozajista i v zimě.

Lehká a skladná, snadno přístupná hlavní kapsa a pohodlný pásek pro každodenní nošení, přesně tyto parametry měla ledvinka Retro splňovat. A podařilo se? Vnitřní prostor je jednoduchý, nečleněný, nicméně pečlivě vypodšívkovaný. Zapínání na zip. Dostatečně široký popruh je opatřen kovovým posuvníkem a masivním trojzubcem.

Retro ledvinku si zamilujete. Ať už na cestování, nebo jen tak na procházky městem. Úžasná společnice pro dny všední i nevšední.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.


Barvy

Zelená

Parametry

Výška11 cm
Šířka29 cm
Hloubka7 cm
Vnitřní vstup19 cm
Rozměr spony6 cm
Maximální nosnost0, 5 kg
Šířka popruhu2 cm
Obvod pasu68 - 100 cm
Šíře dna17 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Šárka seběhla pár mramorových schodů. Studený vzduch, sytý a vlhký. Ach, jaké blaho! Oproti rozpáleným kočičím hlavám venku z poledního žáru. Sundala si sluneční brýle a rozhlédla se po prostoru. Zatímco zbytek její rodiny se hlučně rozvaluje na pláži, ona dala přednost samotě v tichu a chladu antického muzea. A už se nemůže dočkat, jak na ní dýchnou dějiny. Stovky let dějin jednoho malého přístavního městečka v pár podzemních patrech. Šárka cítila motýlky nadšení po celém těle. Konečně odpočívala. Jen ona a její nejlepší cestovní kamarádka – ledvinka Retro v retro šik střihu.

Další zboží z kolekce GREEN

Miss Kiss no.57
Futurio no.2
Harper Big Přírodní kůže no.9
Maxine no.6
Bell Big no.997
Noreen no.5
Sporty no.36
Trixy Middle no.8
Bonbon Big no.6
Dariana Middle no.2053
Trixy Big no.41
Emma Big no.18