Plátěnka no.3

Cena
299.00 Kč
Prodejna Ostrava
4 ks
Prodejna Praha
3 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Omezit produkci nadbytečných plastů je důležitější než kdy dřív. A s plátěnkou od Dara bags je to ještě snadnější! Dejte vale jednorázovým taškám a odnoskám. Buďte Dara.

Zamysleli jsme se a vyrobili jsme jednoduchý produkt, který můžete opakovaně používat do roztrhání těla. Znovu, znovu, znovu a znovu. A klidně ještě jednou.

Plátěnky Dara bags šijeme z kvalitního bavlněného plátna - mnohonásobně silnějšího než běžné nylonové a polyesterové skládací tašky. Žádná Bangladéš, žádná Čína, žádný Vietnam. Ale Ostrava a zdravotně nezávadné materiály, férové mzdy a nadstandardní pracovní podmínky pro naše švadlenky.

Lehoučká a maximálně skladná – plátěnku snadno složíte do kapsy, což z ní dělá ideální kamarádku na nákupy, na cestování, do fitka, na pláž, na piknik, kamkoliv si jen představíte.

A proč je tak boží? Protože do ní dáte třeeeeeeba: menší nákup, spoustu knih a učebnic, svých pět švestek, oblečení na cvičení, všechny hvězdy z noční oblohy a taky trochu zbytečností.

Děkujeme, že s námi pomáháte chránit to, co je skutečně důležité.


Barvy

Růžová
Černá

Parametry

Výška43 cm
Šířka42 cm
Délka držátek57 cm
Vnitřní vstup42 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% bavlna

Příběh

Kari stála u stánku s ovocem. Starší dáma přerovnávala fíky a jeden Kari nabídla. Chvilku váhala, ale přeci jen si vzala. Opatrně stiskla pevnou, leč poddajnou slupku, dokud nepraskla a neodhalila rubínový voňavý vnitřek. S obrovskou chutí se zakousla a nechala si zabalit pět fíků na cestu. Koupila ještě okurky a rajčata velká jako pěst. Vše opatrně uložila do své plátěné nákupní tašky. Rozhlížela se po trhu. Co kdyby Kari ještě dostala na něco chuť? Po cestě do apartmánu se staví u řezníka pro trochu mletého masa, kterým naplní rajčata, posype trochou sýra feta a dá zapéct na pár kapkách olivového oleje. Ach, na takový luxus by si brzo zvykla…

Další zboží z kolekce BLACK

Obal na kabelky vel. L no.2
Futurio no.32
Phone Big no.1
Neapol no.1
Miss Kiss no.6
Envelope no.496
Wally Big Přírodní kůže no.12
Dariana Mini no.58
Purse Middle no.75
Baggie Maxi no.1
Wally Big no.58
Emma Middle no.43