Pláštěnka Mini no.1

Cena
249.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 pracovních dní
Získáte
2 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Upozornění

Š 64 cm x V 29 cm ŠÍŘKA VSTUPU PO DRŽÁTKA 20 cm

Plně kompatibilní s modely:

Art Deco https://darabags.com/zbozi/art-deco Bell Middle https://darabags.com/zbozi/bell-middle Bonbon Mini https://darabags.com/zbozi/bonbon-mini Cocktail Chic https://darabags.com/zbozi/cocktail-chic Daisy Zipper https://darabags.com/zbozi/daisy-zipper Elizabeth https://darabags.com/zbozi/elizabeth Merci Epoque https://darabags.com/zbozi/merci-epoque Miss Kiss https://darabags.com/zbozi/miss-kiss Paola https://darabags.com/zbozi/paola Suzy Mini https://darabags.com/zbozi/suzy-mini Sweetie Mini https://darabags.com/zbozi/sweetie-mini Noreen https://darabags.com/zbozi/noreen Pixie https://darabags.com/zbozi/pixie

Popis zboží

Pláštěnka na kabelky možná není naše původní idea, ale je to zatraceně geniální nápad! Jednoduchý pláštík, který kabelku ochrání před deštěm a sněhem. A vám zůstane úsměv na tváři.

Že není vhodné nosit naše kabelky do dešťové průtrže či do sněhové vánice, to již tak nějak tušíte. Ale víte, jak svou milovanou brašničku ochránit, aby zůstala dlouho krásná? Jednoduše ji navléknete do pláštěnky. Držátka či popruh provléknete a pláštěnka bude sama držet na kabelce.

Nezapomeňte, že pláštěnka neposkytuje 100% ochranu. Doporučujeme společně s pláštěnkou kombinovat i další druhy ochrany, jako třeba deštník či paraple.


Barvy

Černá
Čirá

Materiál

100% PVC - P

Příběh

Těžké mraky nad ostrou siluetou města. Ráda se dívala na kapky deště v ulicích. Tancovala mezi kalužemi a deštníkem kreslila malé kroužky. Milovala tu vůni vody a klid, který s sebou déšť přinášel.