Pláštěnka Big no.1

Cena
299.00 Kč
Prodejna Ostrava
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
2 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Upozornění

Š 130 cm x V 45 cm ŠÍŘKA VSTUPU PO DRŽÁTKA 41 cm

Plně kompatibilní s modely:

Anabelle Přírodní kůže https://darabags.com/zbozi/anabelle-prirodni-kuze Baby Love https://darabags.com/zbozi/baby-love BTW On The Road https://darabags.com/zbozi/btw-on-the-road Basket https://darabags.com/zbozi/basket Boho Clara https://darabags.com/zbozi/boho-clara Boho Frisco https://darabags.com/zbozi/boho-frisco Boho Napa https://darabags.com/zbozi/boho-napa Bonbon Big https://darabags.com/zbozi/bonbon-big Bucket https://darabags.com/zbozi/bucket Dariana Big https://darabags.com/zbozi/dariana-big Dariana Baby https://darabags.com/zbozi/dariana-baby Effie https://darabags.com/zbozi/effie Emma Big https://darabags.com/zbozi/emma-big Emma Middle https://darabags.com/zbozi/emma-middle Florrie https://darabags.com/zbozi/florrie Futurio https://darabags.com/zbozi/futurio Grace https://darabags.com/zbozi/grace Harper Big Přírodní kůže https://darabags.com/zbozi/harper-big-prirodni-kuze Harper Middle Přírodní kůže https://darabags.com/zbozi/harper-middle-prirodni-kuze Mia https://darabags.com/zbozi/mia Queen https://darabags.com/zbozi/queen Shopper https://darabags.com/zbozi/shopper Star https://darabags.com/zbozi/star Trixy Big https://darabags.com/zbozi/trixy-big

Popis zboží

Pláštěnka na kabelky možná není naše původní idea, ale je to zatraceně geniální nápad! Jednoduchý pláštík, který kabelku ochrání před deštěm a sněhem. A vám zůstane úsměv na tváři.

Že není vhodné nosit naše kabelky do dešťové průtrže či do sněhové vánice, to již tak nějak tušíte. Ale víte, jak svou milovanou brašničku ochránit, aby zůstala dlouho krásná? Jednoduše ji navléknete do pláštěnky. Držátka či popruh provléknete a pláštěnka bude sama držet na kabelce.

Nezapomeňte, že pláštěnka neposkytuje 100% ochranu. Doporučujeme společně s pláštěnkou kombinovat i další druhy ochrany, jako třeba deštník či paraple.


Barvy

Černá
Čirá

Materiál

100% PVC - P

Příběh

Těžké mraky nad ostrou siluetou města. Ráda se dívala na kapky deště v ulicích. Tancovala mezi kalužemi a deštníkem kreslila malé kroužky. Milovala tu vůni vody a klid, který s sebou déšť přinášel.