Phone Big no.253 / Celokoženková

Phone Big no.253 / Celokoženková
Phone Big no.253 / CelokoženkováPhone Big no.253 / CelokoženkováPhone Big no.253 / Celokoženková
Cena
749.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 - 14 pracovních dnů
Získáte
2 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Střih designového obalu na chytré telefony Darianka Phone Big vychází z naší ikonické kabelky Dariana! A stejně jako ona, je i Darianka Phone Big úžasně praktická! Každý zip je plně oddělená kapsička, takže spolehlivě pojme telefon, drobné, klíče a další maličkosti.

Základní informace

Darianka Phone je vyrobena z kvalitních čalounických koženek, v případě varianty s látkou se jedná o luxusní bavlnu či vinyl zahraniční výroby.

Díky speciálně upravenému střihu je Darianka Phone členěna na několik oddělení. Hlavní kapsa pro smartphone a na předním díle dvě funkční kapsičky na drobnosti.

S oblibou slouží i jako mikro peněženka, klíčenka, obal na paměťové karty a na malé foťáčky. Maximální rozměr telefonu, který se pohodlně vejde do obalu, je 15,5x9,5x1 cm.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "FAN CREAM"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Černá
Krémová

Parametry

Výška16 cm
Šířka12 cm
Hloubka1 cm
Délka popruhu18 cm
Vnitřní vstup9, 5 cm
Šířka popruhu1, 3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Nad pobřežím se smrákalo. Unavené prázdninové slunce zapadalo za obzor a z malé taverny se linula úžasná vůně grilovaného masa a tichá hudba… Zuzana prožívala dovolenou snů. Zaslouženou a vytouženou. Štěstí, že si vzala šátek kolem ramen, po parném dni začal foukat slabý vítr. A taky si vzala svojí Darianku Phone Big! Báječnou schovku na telefon (musí si ten západ slunce vyfotit!), na peníze a na kartu od hotelového pokoje… Nemusí s sebou mít celou kabelku, stačí jen její Darianka Phone.

Další zboží z kolekce FAN CREAM

Dariana Mum no.32 / Celokoženková
Dariana Big no.2091 / Celokoženková
Daisy no.417 / Celokoženková
Merci Mini no.118 / CELOKOŽENKOVÁ
Dariana Middle no.2091 / Celokoženková
Futurio no.83 / Celokoženková
Wally Middle no.4 / Celokoženková
Střevíčky Chili no.1
Bell Middle no.481 / Celokoženková
Merci Big no.107 / CELOKOŽENKOVÁ
BTW On The Road no.370 / Celokoženková
Střevíčky Chili Mini no.2