Pexeso no.1 / Dušana Rapošová

Cena
149.00 Kč
Prodejna Ostrava
114 ks
Prodejna Praha
10 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Znáte pexeso? Nebooo snad pexaso? Ať tak, či onak, pexeso je zábavná hra pro malé, velké a největší. Není náročná na vybavení, trénuje paměť a jemnou motoriku. Cílem hry je najít co nejvíce párů stejného motivu.

Vraťte se do dětství s úžasnou hrou pexeso. Stačí si uvařit šálek horkého kakaa, rozložit kartičky a začít sbírat. Pamatujte, že nejúspěšnější vyhrává! Hra v dětech vzbuzuje představivost, u dospělých pomáhá trénovat krátkodobou a střednědobou paměť, u seniorů zaujme celé spektrum aktivit – od cvičení motoriky rukou přes paměť až po vyšší vyjadřovací schopnosti. Jak by řekl klasik: „Přitom taková blbost!“

Naše pexeso je s úžasnými motivy od Dušany Rapošové. Kouzelné víly s roztomilým úsměvem a kukadly jen pohledět! Díky tomu je pexeso pro opravdové pexasové milovníky – na všech kartičkách jsou panenky, ale na hráči je důležitý úkol – rozeznat jednotlivé rozdíly. Vlásky, oblečení, pozadí… Schválně, troufnete si na to?

Mírumilovná hra pro deštivé odpoledne. Pexaso dodáváme nerozstříhané a s ochranným pytlíčkem s dušinkovým motivem naší vlastní výroby. Gramáž papíru 350g.


Barvy

Pestrobarevná

Příběh

„Kali, dáš si ještě kakao?“ zeptala se babička. „Joooo,“ kývla rychle Kali. „Venku za chvilku přestane pršet. Půjdeme pak na procházku?“ „Ne, já chci ještě jednu hru.“ „Zase vyhraješ, to není fér. Vždyť jsi jak šelmička,“ posteskla si babi. „No, možná, že kdyby sis se mnou víc hrála, tak bys byla taky skvělá v pexasu,“ nadhodila Kali a zamíchala kartičky. „Máš pravdu,“ řekla babička,“ když přinesla Kali ještě jeden hrnek kakaa. „Když byl tvůj táta dítě, tak jsem musela chodit do práce, neměla jsem na něj moc čas… S tebou je to jinak,“ pohladila Kali po lokýnkách.