Pearl no.8

Cena
1 699.00 Kč

Toto zboží již není v nabídce.

Popis zboží

Pearl. Perla. Perla všech kabelek. Takové pojmenování se k této kabelce skvěle hodí, že? Je totiž unikátní, báječná, lehce drzá a zdravě sebevědomá. Jako žena, pro kterou jsme Pearl navrhovali.

Pearl je inspirována stylem 80. let, nadčasovostí a elegancí velkých pařížských módních domů. A dnes je opět na výsluní!

Kabelka Pearl má sofistikované zapínání, praktickou klopu a krásně vypodšívkovaný vnitřní prostor s nakládanou kapsičkou. Masivní řetěz je doplněný pohodlnou koženkovou spojnicí, takže kabelka krásně drží na rameni a neřeže, ani když je naplněná.

Kabelka Pearl se krásně hodí k dlouhým baloňákům i k malým černým. Prostě ideální kabelka pro každou dámu!


Barvy

Modrá

Parametry

Výška17 cm
Šířka21 cm
Hloubka6 cm
Délka popruhu116 cm
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu1,8 cm

Materiál

koženka

Příběh

Pearl se podívala na hodinky. Kde může být? Vždyť ta vernisáž už začala. Nervózně postávala v hloučku známých a držela sklenku vína. Kde…jen…může…být… ťukala prstem do skleničky v rytmu svých nevyřčených slov. Opatrně si urovnala pavučinkový šál přes ramena a zadívala se na vchod do galerie. Ani nevnímala moderátora, jen čekala… A… Najednou přiběhl, ve dveřích se zastavil, urovnal si límeček košile a provinile se usmál. A Pearl věděla, že se na něj nemůže dlouho zlobit. Vždyť jsou spolu už dvacet let!

Další zboží z kolekce COBRA BLUE

Joy no.10
Purse Mini no.427
Purse Middle no.1155
Lele no.645
Baggie Maxi no.130
Baggie Big no.606
CityLife no.246
Purse Big no.827
Coco no.62
Key no.804
Egg no.14
Futurio no.76