Parfémová voda no.4

Cena
299.00 Kč
Původní cena
999.00 Kč

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Toto zboží již není v nabídce.

Upozornění

Vůně No. 4 byla vytvořena pro sofistikované, elegantní a ambiciózní ženy. Neotřelá kompozice květinových tónů je inspirována procházkami podvečerní zahradou, kdy už se zavírají okvětní plátky bílých lilií, rudých růží a krémového jasmínu. Harmonický a hřejivý základ vanilky, mošusu a santalu dodává parfémové vodě na osobitosti a charakteristické plnosti. Sytá a elegantní květinová vůně s delikátním podtónem vášně.

No. 4 je ideálním společníkem pro denní i večerní příležitosti. Vůně vás bude doprovázet na každém kroku - od snídaně s kamarádkou v oblíbeném bistru na rohu, přes pracovní oběd, až po večerní vernisáž v malé galerii v centru.

Žena parfému No. 4 se ráda obklopuje uměním a svými nejlepšími přáteli. Zbožňuje tepající ruch velkoměsta. Žena, která sbírá elpíčka Franka Sinatry a ráda usíná schoulená u filmů s Marcellem Mastroiannim.

Parfémová voda (Eau de Parfum) - obsahuje 23 % vonné parfémové kompozice.

Aplikujte na strategické body na pokožce, napomůžete tak k lepšímu a intenzivnějšímu rozvinutí vůně. Neaplikujte na oblečení.

Flakonek o objemu 100 ml je vyroben z masivního čirého skla. Opatřeno mechanickým rozprašovačem. Parfémová voda No. 4 byla vyvinuta a vyrobena v České republice

Popis zboží

.


Parametry

Obsah100 ml

Příběh

Jedná se o velice jemné a líbivé parfémové kompozice.