Paola no.18 / Celokoženková

Cena
1 599.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Brašnička Paola vám přiroste k srdci. Doslova. Nádherně lehká, překvapivě pohodlná a úžasně propracovaná. Potřebujete jen telefon, kreditku, klíče a kapesníčky? Paola je tady pro vás. Stačí hodit na rameno a můžete vyrazit do města.

Paolu jsme navrhli pro každodenní procházky za dobrodružstvím. Ani neucítíte, že je s vámi.

Prostor kabelky Paola je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR, na zadní straně naleznete kapsičku na zip. Paolu můžete nosit na jednom rameni, či elegantně vzít křížem přes tělo pro maximálně uvolněný pocit.

Kolekce "KALEIDOSCOPE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Pestrobarevná

Parametry

Výška15 cm
Šířka22 cm
Hloubka5 cm
Délka popruhu70 - 123 cm
Vnitřní vstup22 cm
Maximální nosnost0, 5 kg
Šířka popruhu3, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Doteky Vltavy na kovovém trupu lodi. Chladný vánek po rozpáleném dni v letní Praze. „Kino na lodi?“ zeptal se. „Ano, bude to skvělé, uvidíš,“ odpověděla ona a poposednutím si urovnala sukni. „Už j vychází hvězdy.“ „Za chvilku začnou promítat, nechceš skočit pro popkorn?“ Odešel a ona se rozhlédla. Desítky tváří v prvních náznacích tmy, světla města v dálce, gotika, baroko, to všechno viděla z paluby kina na lodi. Milovala léto a milovala chvíle s ním…

Další zboží z kolekce KALEIDOSCOPE

Malibu Classy no.56 / Celokoženková
Olympia no.67 / Celokoženková
Art Deco no.211 / Celokoženková
Star no.377 / Celokoženková
CityLife no.237 / Celokoženková
BTW On The Road no.356 / Celokoženková
Cocktail Chic no.106 / Celokoženková
Elizabeth no.44 / Celokoženková
Trixy Big no.92 / Celokoženková
Cosmetic Big no.24 / Celokoženková
Noreen no.28 / Celokoženková
Merci Mini no.115 / CELOKOŽENKOVÁ