Paola no.1 / Celokoženková

Paola no.1 / Celokoženková
Paola no.1 / CelokoženkováPaola no.1 / CelokoženkováPaola no.1 / CelokoženkováPaola no.1 / Celokoženková
Cena
1 599.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 pracovních dní
Získáte
6 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Brašnička Paola vám přiroste k srdci. Doslova. Nádherně lehká, překvapivě pohodlná a úžasně propracovaná. Potřebujete jen telefon, kreditku, klíče a kapesníčky? Paola je tady pro vás. Stačí hodit na rameno a můžete vyrazit do města.

Paolu jsme navrhli pro každodenní procházky za dobrodružstvím. Ani neucítíte, že je s vámi.

Prostor kabelky Paola je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR, na zadní straně naleznete kapsičku na zip. Paolu můžete nosit na jednom rameni, či elegantně vzít křížem přes tělo pro maximálně uvolněný pocit.

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška15 cm
Šířka22 cm
Hloubka5 cm
Délka popruhu70 - 123 cm
Vnitřní vstup22 cm
Maximální nosnost0, 5 kg
Šířka popruhu3, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Doteky Vltavy na kovovém trupu lodi. Chladný vánek po rozpáleném dni v letní Praze. „Kino na lodi?“ zeptal se. „Ano, bude to skvělé, uvidíš,“ odpověděla ona a poposednutím si urovnala sukni. „Už j vychází hvězdy.“ „Za chvilku začnou promítat, nechceš skočit pro popkorn?“ Odešel a ona se rozhlédla. Desítky tváří v prvních náznacích tmy, světla města v dálce, gotika, baroko, to všechno viděla z paluby kina na lodi. Milovala léto a milovala chvíle s ním…

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Organizér Big no.5
Iris no.5
Bell Big no.1228 / Celokoženková
Isabel no.38
Střevíčky Honey no.1
Dariana Big no.2077 / Celokoženková
Wally Big no.94 / Celokoženková
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Daisy no.404 / Celokoženková
Elizabeth no.60 / Celokoženková
Star no.403 / Celokoženková
Dariana Middle no.2077 / Celokoženková