Organizér Middle no.3 / Celokoženkový

Cena
549.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
4 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Organizér do kabelky je vymazlenou vychytávkou pro každou správnou daraholičku. Snadno rozšíří počet kapes a zavede pořádek a jasný řád uvnitř prostorné kabelky. Prostě jej vyndáte a jednoduše vložíte do druhé kabelky. Žádné vysypávání na postel. Konec strachování, jestli máte opravdu všechno!

Praktický organizér má pět vnějších kapes (dvě vpředu, tři v zadní části), hlavní kapsu na zip a dvě roztomilá ouška na snadné vytahování.

Organizér do kabelky můžete použít dle své libosti – třeba jako cestovní kosmetickou taštičku, nebo jako koupelnovou schovku na všechna ta kosmetická udělátka.

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška16 cm
Šířka28 cm
Hloubka9 cm
Vnitřní vstup25 cm
Šíře dna25 cm
Maximální nosnost0, 5 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Rozárie opět zaspala a opět za to může budík, do něhož opět zapomněla pořídit nové baterie. Ach jo, jak může být tak roztěkaná? Klopýtala po bytě a hledala vhodné svršky. Málokdo by čekal, že v neděli ráno bude mít mladá dáma tak naspěch. Ale když ona slíbila tomu fešnému číšníkovi, že přijde na brunch do své oblíbené kavárny v čas. Určitě jí tam bude čekat… ‚Jauuuuu, můj palec na noze!‘ zaskučela Rozárie a hopkala v rytmu domorodých válečníků po jedné noze. ‚Skvělé, modřina, takže sandálky si nevezmu,‘ zasykla. ‚Což ovšem znamená, že si musím vzít i jinou kabelku!‘ Díky bohu měla po ruce svůj Organizér, takže stačilo jej jenom popadnout za ouška a vložit do jiné kabelky. Schválně, stihne dorazit na schůzku včas?

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Iris no.5
Dariana Middle no.2077 / Celokoženková
Paola no.1 / Celokoženková
Střevíčky Honey no.1
Elizabeth no.60 / Celokoženková
Wally Big no.94 / Celokoženková
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Organizér Big no.5
Basket no.442 / Celokoženková
Love no.790 / Celokoženková
Star no.403 / Celokoženková
Bell Big no.1228 / Celokoženková