Noreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMA

Noreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMA
Noreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMANoreen no.35 / DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMA
Cena
1 799.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Ledvinku Noreen si zamilujete. Stejně jako jsme jí propadli i my! Lehoučká, prostorná, praktická, středně velká, naprosto neodolatelná.

Objem ledvinky je navržen tak, aby pojal klíče, malou peněženku, kapesníčky, telefon, kompaktní foťáček, lesk na rty a malé zrcátko.

Střih ledvinky Noreen je speciálně vyztužen kosticemi, takže krásně drží tvar i při zaplnění. Praktická zipová kapsička na předním díle, další kapsa se nachází v podšívce uvnitř ledvinky.

Popruh Noreen je délkově nastavitelný, pohodlně se přizpůsobí každé postavě. Lze ji nosit jak kolem pasu, tak i nad pasem, přes rameno, křížem přes tělo… Zkrátka tak, jak si jen budete přát!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / EMA"

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Modrá
Fialová
Pestrobarevná

Parametry

Výška17 cm
Šířka22 cm
Hloubka7 cm
Délka popruhu75 - 120 cm
Maximální nosnost0, 6 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Nora cítí rozpálenou dlažbu přes tenké sandálky. Genius loci středověkého Bergama ji naprosto opanuje. Lehce srká ledovou kávu a nechává se laskat poledním sluncem. Ano, měla by být někde ve stínu, ale přesně pro tohle slunce se narodila. Přesně pro tuhle energii, kterou znovu ucítí až za rok… V hlavě si sumíruje plán – dopije kávu, ve dvě hodiny už by měla otevřít ta malá umělecká galerie na Piazza Matteotti, pak napíše matce pohled, skočí si na večeři do taverny ‚Del gallo‘ a převleče se do něčeho víc sexy, než jsou šortky a svázaná košile – ačkoliv celé jaro vynechávala těstoviny, takže její bříško vypadá božsky, navíc, když na něj ještě upoutává pozornost svojí ledvinkou Noreen…

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / EMA

Prsten no.10 Dušana Rapošová / EMA
Sporty no.122 Dušana Rapošová / EMA
Náramek no.31 Dušana Rapošová /  EMA2
Náramek no.2 Dušana Rapošová / EMA ABSTRAKCE
Pixie no.36 DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMA
BTW On The Road no.357 Dušana Rapošová / EMA
Keramický hrnek no.18 Dušana Rapošová / EMA ABSTRAKCE
Purse Mini no.422 Dušana Rapošová / EMA
Zápisníček no.1 Dušana Rapošová / EMA ABSTRAKCE
Basket no.423 Dušana Rapošová / EMA
Star no.384 Dušana Rapošová / EMA
Náušnice no.14 Visací Dušana Rapošová / EMA