Mia no.3 / Celokoženková

Mia no.3 / Celokoženková
Mia no.3 / CelokoženkováMia no.3 / CelokoženkováMia no.3 / CelokoženkováMia no.3 / CelokoženkováMia no.3 / CelokoženkováMia no.3 / Celokoženková
Cena
2 099.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Kabelka Mia byla navržena pro maximální pracovní nasazení. Funkční, elegantní, praktická.

V Mie najdete kamarádku pro ty nejnáročnější dny. Spolehlivě pojme notebook, desky s papíry, kosmetickou taštičku i krabičku s jídlem.

Minimalistické prošití a nýtování na přední straně. Držátka pro pohodlné nošení na rameni i v ruce, crossbody popruh s nastavitelnou délkou a speciálně řešené dno pro velké zatížení.

Vstup kabelky je zajištěn zipem, uvnitř se nachází kapsička na zip s karabinkou na klíče, dále pak tři nakládané kapsy. Pracovní brašna Mia má speciální áčkový profil, díky tomu je i naplněná skladná a nikde nepřekáží – pohodlně na ni položíte ruku, aniž byste shazovala zboží z regálu – známe to, že…

Mia je prostě vymazlená do posledního detailu!

Kolekce "SAKURA"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Růžová
Pestrobarevná

Parametry

Výška40 cm
Šířka49 cm
Hloubka14 cm
Délka držátek68 cm
Délka popruhu74 - 129 cm
Vnitřní vstup45 cm
Šíře dna35 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Mia poskládala papíry do úhledného sloupečku. V prstech cítila jejich tíhu. Byly ještě teplé z tiskárny. Jako malá milovala křupavé housky, které pekla její babička. A něžná papírová horkost jim byla podobná. Teď byla dospělá a plánovala si práci přes víkend. V sobotu nad lejstra sedne, neděli by mohla mít snad volnou… V hlavě zahnala všechny myšlenky na procházky po nábřeží, chtěla se stavit pro nové botky do toho krámku na rohu… Ach jo… Místo toho bude pročítat tyhle fascikly o bůhví čem. Papíry schovala do své kabelky Mia a vyrazila na cestu domů. Proč se usmívala…?

Další zboží z kolekce SAKURA

Purse Middle no.1148 / Celokoženková
Key Mini no.39 / Celokoženková
Baggie Middle no.791 / Celokoženková
Bell Big no.1200 / Celokoženková
Baggie Cube no.35 / Celokoženková
Baggie Big no.601 / Celokoženková
Set Baggies no.270 / Celokoženková
Ally no.3  / Celokoženková
Dariana Middle no.2037 / Celokoženková
Kloboukový pásek no.3
Envelope no.579 / Celokoženková
Key no.798 / Celokoženková