Malibu no.56 / Celokoženková

Cena
549.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
IHNED
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Upozornění

Pozadí tohoto motivu je malba – přechází z černé do grafitově šedivé s jednotlivými tahy štětce. Jedná se o přirozenou součást grafiky tisku.

Popis zboží

Psaníčko Malibu Envelope je minimalistický pamlsek pro všechny milovnice malých kabelek. Jednoduché pouzdro je ideální k denním i večerním šatům. Báječně se doplňuje s denimem v jakékoliv podobě a božsky ladí ke keckám i ke střevíčkům.

Malibu Envelope je univerzální jemné psaníčko pro všechny nezbytné nezbytnosti. Hravě ale poslouží i jako jednoduchá peněženka, pouzdro na cestovní doklady či jako obal na větší mobilní telefon.

Vnitřní prostor je precizně vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Zapínání klopy je na druk.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "AFRICAN VIOLETS"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Fialová
Béžová

Parametry

Výška10 cm
Šířka20 cm
Vnitřní vstup18 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost0,1 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Míhající světla. Hlasitá hudba. Spousta dětského smíchu. Vůně cukrové vaty a hvězdy nad hlavou. Jája si užívala nádhernou letní noc. Vlastně si toho užívala mnohem víc – s Adamem měli první společné rande. Potkali se v univerzitní knihovně, on do ní drcnul a ona se polila kávou z automatu. Taková roztomilá příhoda, kterou budou vyprávět vnoučatům. A teď se procházejí po pouti, nesměle se drží za ruce a lehký letní větřík Jáje cuchá vlasy.

Další zboží z kolekce AFRICAN VIOLETS

Wally Big no.72 / Celokoženková
Florrie no.94 / Celokoženková
Fay no.86 / Celokoženková
Merci Big no.101 / CELOKOŽENKOVÁ
Bucket no.344 / Celokoženková
Love no.786 / Celokoženková
Baggie Maxi no.137 / Celokoženková
Daisy no.397 / Celokoženková
Dariana Big no.2069 / Celokoženková
Bell Big no.1221 / Celokoženková
Suzy Mini no.167 / Celokoženková
Baggie Middle no.804 / Celokoženková