Malibu Classy no.77 / Celokoženková

Malibu Classy no.77 / Celokoženková
Malibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / CelokoženkováMalibu Classy no.77 / Celokoženková
Cena
949.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
3 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Pozadí tohoto motivu je malba – přechází z černé do grafitově šedivé s jednotlivými tahy štětce. Jedná se o přirozenou součást grafiky tisku.

Popis zboží

Psaníčko Malibu Envelope Classy je prostě klasik. Stříbrný zámeček na klopě dodává psaníčku styl a sofistikovanost. Půvabné minimalistické pojetí, ostré hrany a dokonalé propracování.

Jednoduché pouzdro je ideální k denním i večerním šatům. Báječně se doplňuje s denimem v jakékoliv podobě a božsky ladí ke keckám i ke střevíčkům.

Malibu Classy je univerzální jemné psaníčko pro všechny nezbytné nezbytnosti. Hravě ale poslouží i jako jednoduchá peněženka, pouzdro na cestovní doklady či jako obal na větší mobilní telefon.

Vnitřní prostor je rozdělen dvěma kapsami. Zapínání klopy je na efektní zámeček.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška14 cm
Šířka28 cm
Vnitřní vstup26 cm
Formát A4NE
Rozměr spony4,5 cm
Maximální nosnost0,2 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Klárka se posadila na barovou stoličku a způsobně přehodila nohu přes nohu. S kamarádkou mají schůzku až za dvacet minut, dá si skleničku vína. Na tenhle okamžik se těšila celý den. Celý ten šílený den, kdy si připadala jak na kolotoči. Díky bohu, že se stihla v kanceláři převléknout do šatů. A místo kancelářské brašny si vzala jenom malé psaníčko…

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Merci Mini no.129 / CELOKOŽENKOVÁ
Fay no.90 / Celokoženková
Dariana Mini no.2076 / Celokoženková
Wally Big no.74 / Celokoženková
Suzy Mini no.173 / Celokoženková
Baggie Middle no.812 / Celokoženková
Baggie Cube no.31 / Celokoženková
Sweetie Middle no.4 / Celokoženková
Elizabeth no.56 / Celokoženková
Phone Big no.251 / Celokoženková
Effie no.69 / Celokoženková
Dariana Big no.2076 / Celokoženková