Klobouk no.9

Cena
799.00 Kč
Původní cena
1 499.00 Kč
Skladem
Dle velikosti
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Každý klobouk prochází více než sto padesáti výrobními kroky, dostane se do rukou více než šedesáti řemeslníků a celá jeho výroba u Tonaku trvá zhruba čtyřicet pět hodin.

Klobouk je vyrobený z přírodní plsti, uvnitř naleznete elastický potní proužek a skryté tištěné logo Dara bags & Tonak.

Každý klobouk je jedinečný a může se trošku lišit. Jak to? Inu, používáme přírodní materiály, které mají lehce odlišnou texturu a vzhled. Nejsou to výrazné odlišnosti, jen drobné detaily podtrhující jedinečnost každého produktu.

Máte správnou velikost? Změřte si obvod hlavy nad ušima krejčovským metrem v místě, kde budete klobouk nosit. Měření proveďte několikrát po sobě. Metr příliš neutahujte, ani nepovolujte. Takto zjistíte správnou velikost. Pokud se trefíte mezi dvě velikosti (například 56,5 cm), volte vždy větší velikost (v tomto případě 57). Klobouk můžete vždy zmenšit přidáním tenkého molitanu pod potní proužek.

Jak pečovat o klobouk? Klobouk Dara bags & Tonak je luxusní produkt prvotřídní kvality. Klobouk není voděodolný. Jemné mrholení a dvě tři vločky sněhu zvládne, ale rozhodně nenahrazuje deštník. Pokud se klobouk zapráší, lze jej jemně okartáčovat speciálním kartáčem na plstěné klobouky. Skladujte v dobře větrané skříni, chraňte před prachem. Klobouk neperte a nečistěte chemicky.

Máte další ozdobné pásky? Ozdobnými pásky můžete klobouk měnit dle libosti, a perfektně jej tak doladit k celému outfitu. Zde: https://darabags.com/zbozi/kloboukovy-pasek

Tabulka velikostí

Obvod hrudníkuObvod pasuObvod boků
Velikost54---
Velikost55---
Velikost56---
Velikost57---

Barvy

Modrá

Materiál

100% králičí srst

Příběh

To nejúžasnější vzniká z vášně. Z vášně pro poctivou řemeslnou práci, design a tvorbu. Spojili jsme se s tradičním českým výrobcem Tonak, abychom společnými silami stvořili klobouk Dara bags & Tonak.