Klobouk no.8

Klobouk no.8
Klobouk no.8Klobouk no.8Klobouk no.8Klobouk no.8Klobouk no.8Klobouk no.8Klobouk no.8
Cena
2 499.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Získáte
15 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Každý klobouk prochází více než sto padesáti výrobními kroky, dostane se do rukou více než šedesáti řemeslníků a celá jeho výroba u Tonaku trvá zhruba čtyřicet pět hodin. V Dara bags k němu přidáme elegantní pásek z našich vlastních autorských materiálů. Díky této malé ozdůbce jej snadno zkombinujete se svými milovanými kabelkami. Klobouk Dara bags & Tonak tak báječně doplní váš jedinečný styl a vkus.

Konkrétní barevný pásek na fotografii je v ceně produktu a je plně odnímatelný. Můžete si dokoupit další a libovolně svůj klobouk měnit podle nálady, rovněž lze klobouk nosit bez ozdoby.
Klobouk je vyrobený z přírodní plsti, uvnitř naleznete elastický potní proužek a skryté tištěné logo Dara bags & Tonak.

Každý klobouk je jedinečný a může se trošku lišit. Jak to? Inu, používáme přírodní materiály, které mají lehce odlišnou texturu a vzhled. Nejsou to výrazné odlišnosti, jen drobné detaily podtrhující jedinečnost každého produktu.

Máte správnou velikost? Změřte si obvod hlavy nad ušima krejčovským metrem v místě, kde budete klobouk nosit. Měření proveďte několikrát po sobě. Metr příliš neutahujte, ani nepovolujte. Takto zjistíte správnou velikost. Pokud se trefíte mezi dvě velikosti (například 56,5 cm), volte vždy větší velikost (v tomto případě 57). Klobouk můžete vždy zmenšit přidáním tenkého molitanu pod potní proužek.

Jak pečovat o klobouk? Klobouk Dara bags & Tonak je luxusní produkt prvotřídní kvality. Klobouk není voděodolný. Jemné mrholení a dvě tři vločky sněhu zvládne, ale rozhodně nenahrazuje deštník. Pokud se klobouk zapráší, lze jej jemně okartáčovat speciálním kartáčem na plstěné klobouky. Skladujte v dobře větrané skříni, chraňte před prachem. Klobouk neperte a nečistěte chemicky.

Další ozdobné pásky? Ano můžete měnit dle libosti a perfektně tak doladit k celému outfitu. Zde: https://darabags.com/zbozi/kloboukovy-pasek

Kolekce "SAKURA"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.

Tabulka velikostí

Obvod hrudníkuObvod pasuObvod boků
Velikost54---
Velikost55---
Velikost56---
Velikost57---

Barvy

Modrá
Růžová
Pestrobarevná

Materiál

100% králičí srst

Příběh

To nejúžasnější vzniká z vášně. Z vášně pro poctivou řemeslnou práci, design a tvorbu. Spojili jsme se s tradičním českým výrobcem Tonak, abychom společnými silami stvořili klobouk Dara bags & Tonak.

Další zboží z kolekce SAKURA

Key no.798 / Celokoženková
Ally no.3  / Celokoženková
Baggie Big no.601 / Celokoženková
Miss Kiss no.75 / Celokoženková
Purse Middle no.1148 / Celokoženková
Baggie Middle no.791 / Celokoženková
Dariana Middle no.2037 / Celokoženková
Bell Big no.1200 / Celokoženková
Envelope no.579 / Celokoženková
Baggie Mini no.388 / Celokoženková
Dariana Big no.2037 / Celokoženková
Mia no.3 / Celokoženková