Keramický hrnek Latte no.10 Dušana Rapošová / TEREZKA

Cena
449.00 Kč
Prodejna Ostrava
2 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
2 bodů
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Další produkty

Purse Middle no.1181 Dušana Rapošová / TEREZKA
Bucket no.352 Dušana Rapošová / TEREZKA
Daisy Zipper no.175 Dušana Rapošová / TEREZKA


Popis zboží

Keramický hrneček Latte od Dara bags se stane vlídným společníkem každý den. Protože to je ideální hrneček na všechnu tu lahodnou mléčnou pěnu vašeho lattéčka. Nebo třeba na kotel heřmánkového čaje. Veliký a lehoučký. A s úžasně vyDařeným potiskem!

My osobně hrnečky Latte milujeme. Jsou na každém pracovním stole u nás v kanceláři, vážně!

Hrneček je vyroben z klasické keramiky a má příjemný kónický tvar s mimořádným objemem, díky němuž budete vydatně hydratovaní po celý den.

Keramické hrnečky nejsou určené do mikrovlnné trouby. Nevhodné do myčky. Při čištění nepoužívejte abraziva a hrubé žínky, motiv se jimi může poškodit. Klasický hrnek o objemu 450 ml. Potisk vytvořen sublimačně.

Péče a údržba:

• před prvním a po každém použití důkladně vymyjte a nechte vyschnout,

• používejte výhradně neabrazivní prostředky na nádobí,

• nevhodné do mikrovlnné trouby, myčky a mrazničky.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná

Parametry

Výška15 cm
Šířka12 cm
Hloubka8 cm
Šíře dna6 cm

Materiál

Keramika

Příběh

„Podívala jsem se na hodinky, bylo půl čtvrté. Podívala jsem se o hodinu později a bylo půl čtvrté a pět minut,“ opřela se s úlevným povzdechem o kuchyňskou linku. „Jo, tohle se mi děje každý den. Vítej do firmy,“ natáhla ruku v kamarádském gestu. „Je něco, co bych měla o té práci vědět.“ „Myslíš něco, co ti neřekli na vstupním školení?“ „Ano.“ „Je to příšerná práce. Budeš týdny jenom opisovat nějaké nahrávky. Ale je skvěle placená.“ „V to doufám, chci si vydělat na byt a pak půjdu pryč.“ „Páni… To jsou odvážné plány. Já jsem tu už osmnáct let.“ „Ha… Jak…Si…?“ „Jak jsem to přežila? Jo, holka zlatá, to ti pomůžou maličkosti. Udělej si hezčí pracovní prostředí. Pak už ti nepřijde, že tu sedíš od rána do večera.“ A Káťu v tu chvíli napadlo, že potřebuje nový hrnek. Nějaký, ze kterého bude radost pít!