Isabel no.38

Cena
1 599.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
5 bodů
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Psaníčko Isabel si zamilujete. Tváří se jako klasické pouzdrové psaníčko, ale ve skutečnosti je to pěkně vykutálený výstřední kousek. Díky jednoduchému tvaru si může dovolit výrazné motivy, ale sluší mu i minimalistická jednobarevnost.

Isabel je větší menší psaníčko. Pojme telefon, kapesníčky, pudřenku, rtěnku a klíče a další skromnou hromádku nezbytností. Prostě báječná kamarádka do společnosti i k méně formálním příležitostem.

Psaníčko jsme vybavili trojúhelníkovou klopou s magnetem, díky čemuž zůstanou vaše poklady na svém místě. Vnitřní podšívka obsahuje maličkou kapsičku na drobnosti.

Elegantní tenký popruh snadno odepnete ze spodu klopy, takže psaníčko Isabel působí ještě elegantněji.

Isabel je prostě sázka na jistotu.

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška16 cm
Šířka28, 5 cm
Hloubka5 cm
Délka popruhu106 - 116 cm
Maximální nosnost0, 3 kg
Šířka popruhu1 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Z orchestřiště se linuly první nejisté tóny. Housle a violy se rozehrávaly, fagoty jako lokomotivy, hoboje a jejich tklivý zpěv. Kali seděla a vnímala husí kůži na rukou. „Ach bože,“ říkala si v duchu, „to je taková nádhera.“ Nadechla se a trochu si urovnala psaníčko na klíně. „Jsi celá nervózní,“ šťouchla do ní Joly. „Ale to víš, já prostě miluju…tohle všechno,“ něžně se rozhlédla po opeře. „A to ti závidím. Umíš se nadchnout. To já asi nikdy nedokážu.“ „Ale ano,“ oponovala Kali. „Až to přijde, tak to poznáš,“ dodala.

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Elizabeth no.60 / Celokoženková
Wally Big no.94 / Celokoženková
Daisy no.404 / Celokoženková
Love no.790 / Celokoženková
Star no.403 / Celokoženková
Paola no.1 / Celokoženková
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Organizér Big no.5
Dariana Big no.2077 / Celokoženková
Iris no.5
Střevíčky Honey no.1
Organizér Middle no.3 / Celokoženkový