Iris no.5

Cena
1 399.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
4 bodů
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Společenské psaníčko Iris je určené pro milovnice klasických tvarů. Elegantní, sofistikované, nadčasové. Přesně takové, jaké by měla mít každá žena v šatníku.

Iris je maličké a decentní psaníčko, ideální k ‚malým černým‘, ale své uplatnění najde i u méně formálního outfitu. Potřebujete psáňo do divadla? Do opery? Na vernisáž? Na ples? Iris, chtějte Iris! Báječně sluší k šatům i ke kostýmku.

Klopa psaníčka je opatřena magnetem, zůstane tak zavřené po celý večer. Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován látkou, ale není opatřen kapsičkou. Však sama zjistíte, že kapsu vlastně ani nepotřebujete.

Psaníčko Iris je vybavené tenkým popruhem, který snadno odepnete z patentů na bocích. Pouzdro tak můžete nosit v ruce jako pravá dáma.

Iris je pevné a důkladně vyztužené konstrukce.

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška10, 5 cm
Šířka24 cm
Hloubka3, 5 cm
Maximální nosnost0, 2 kg
Šířka popruhu0, 8 cm
Délka popruhu110 - 119 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Klap klap klap po mramoru… Iris se s úlevou posadila do křesílka v předsíni, však taky protančila celou noc. Opatrně sundala levý střevíček, pak pravý. S úlevou je odhodila bokem. V hlavě ještě trochu cítila bublinky; za okny začalo svítat do nádherných nadýchaných červánků. „Ale měli krásnou svatbu,“ spokojeně vydechla. Špičkou prstu si opatrně protřela únavou zmožené víčko a podívala se na malou třpytku. „Asi bych se měla odlíčit, než půjdu spát…“ řekla si jen tak sama pro sebe. „Kolik je vůbec hodin?“ natáhla se po psaníčku, aby vydolovala telefon. Rozespalé mňouknutí. „Flíčku, jak to že nespíš? Já jsem tě vzbudila, viď?“

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Sweetie Mini no.7 / Celokoženková
Daisy no.404 / Celokoženková
Basket no.442 / Celokoženková
Dariana Middle no.2077 / Celokoženková
Bell Big no.1228 / Celokoženková
Organizér Big no.5
Střevíčky Honey no.1
Organizér Middle no.3 / Celokoženkový
Isabel no.38
Wally Big no.94 / Celokoženková
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Paola no.1 / Celokoženková