Iris no.12

Cena
1 399.00 Kč
Prodejna Praha
poslední 1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Společenské psaníčko Iris je určené pro milovnice klasických tvarů. Elegantní, sofistikované, nadčasové. Přesně takové, jaké by měla mít každá žena v šatníku.

Iris je maličké a decentní psaníčko, ideální k ‚malým černým‘, ale své uplatnění najde i u méně formálního outfitu. Potřebujete psáňo do divadla? Do opery? Na vernisáž? Na ples? Iris, chtějte Iris! Báječně sluší k šatům i ke kostýmku.

Klopa psaníčka je opatřena magnetem, zůstane tak zavřené po celý večer. Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován látkou, ale není opatřen kapsičkou. Však sama zjistíte, že kapsu vlastně ani nepotřebujete.

Iris je pevné a důkladně vyztužené konstrukce.


Barvy

Hnědá

Parametry

Výška10, 5 cm
Šířka24 cm
Hloubka3, 5 cm
Maximální nosnost0, 2 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Klap klap klap po mramoru… Iris se s úlevou posadila do křesílka v předsíni, však taky protančila celou noc. Opatrně sundala levý střevíček, pak pravý. S úlevou je odhodila bokem. V hlavě ještě trochu cítila bublinky; za okny začalo svítat do nádherných nadýchaných červánků. „Ale měli krásnou svatbu,“ spokojeně vydechla. Špičkou prstu si opatrně protřela únavou zmožené víčko a podívala se na malou třpytku. „Asi bych se měla odlíčit, než půjdu spát…“ řekla si jen tak sama pro sebe. „Kolik je vůbec hodin?“ natáhla se po psaníčku, aby vydolovala telefon. Rozespalé mňouknutí. „Flíčku, jak to že nespíš? Já jsem tě vzbudila, viď?“

Další zboží z kolekce BROWN

Merci Mini no.23 / ZLATÉ KOMPONENTY
Miss Kiss no.16
Bonbon Middle no.4
Bell Big no.1242
Mia no.26
Shopper no.13
Emma Big no.2
Trixy Middle no.18
Miss Kiss no.20
Shopper no.49
Envelope no.83
Margot no.40