Impregnace no.2

Cena
150.00 Kč
Původní cena
249.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Upozornění

Spirit 71 je impregnační sprej na bázi pryskyřicových vláken. Sprej chrání textilie, outdoorové vybavení, kůži a další savé nechoulostivé povrchy před vodou, zabraňuje pronikání vlhkosti, špíny a částečně zamezuje vzniku skvrn. Mimo jiné je vhodný i pro impregnaci látkových částí našich kabelek. Dále je vhodný pro impregnaci stanů, batohů, obuvi, svrchního oblečení, rukavicí a klobouků...

Spirit 71 nepoškozuje barvy, během 10 hodin je impregnovaný povrch připraven k použití. Doporučujeme první impregnační nástřik provést 2x v odstupu 24 hodin.

Popis zboží

Pořiďte si ke své Dara bags kabelce impregnaci. Přípravek, který vaši tašku naimpregnuje zcela revolučním způsobem. Nanesení impregnace není složité, vyžaduje minimální zručnost a trochu času. Po aplikaci impregnace je taška naprosto voděodolná a nepropustná. Chrání nejen proti vodě, ale také proti veškerým skvrnám tekutého původu /víno, káva, vejce apod./ Přípravek vytvoří kolem vláken ošetřeného materiálu neviditelný ochranný film, který je mnohem odolnější než běžná impregnace. Materiál navíc zůstává prodyšný, nezapáchá, ani neplesniví. Nanesená vrstva odolává čištění, nepodléhá mechanickému setření. Lahvička je opatřena mechanickým rozprašovačem.

S touto impregnací navíc můžete ošetřit i jiné savé textilní povrchy u vás doma. Kožené boty, sedačky, textilní výrobky všeho druhu. POZOR, neaplikujte na nesavé materiály. Tedy na koženku ne. Pouze látkové části kabelek lze impregnovat.

POUŽITÍ

Aplikujte lehkým postřikem na čisté savé povrchy, tedy jen na textilní (bavlněnou) či koženou část kabelky. Neaplikujte na koženku, kovové komponenty, kožešinu či na nesavé materiály. Z těchto povrchů otřete ještě před zaschnutím. Nechte volně oschnout. Po plném zaschnutí lze textil v případě potřeby přežehlit na teplotu bavlny bez napařování. Nevdechujte aerosoly, používejte v dobře větrané místnosti.


Příběh

Chcete, aby se vám kabelka Dara bags lépe udržovala? Aby zůstala déle jako nová a nevyžadovala časté praní?