Happy no.47 / Celokoženková

Happy no.47 / Celokoženková
Happy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / CelokoženkováHappy no.47 / Celokoženková
Cena
1 999.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Batůžek Happy je maličkým potěšením ve všedním dni. Je lehoučký, spíše menší než větší, roztomilý, praktický, dokonalý, naprosto úchvatný...

Happy unosíte ke každé příležitosti. Díky speciálně upravenému střihu lehce klame tělem. Má široké dno, které výrazně zvyšuje jeho objem, přesto působí kompaktně a krásně sedne na ramena. Spolehlivě pojme peněženku, telefon, klíče, kapesníčky, kosmetickou taštičku a třeba i malý deštník.

Batůžek Happy jsme vybavili pohodlnými délkově nastavitelnými popruhy, poutkem a přední kapsičkou na zip. Vstup do batůžku je rovněž zajištěn zipem.

Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a neobsahuje žádné další kapsičky.

Ať už půjdete kamkoliv, batůžek Happy bude milým a luxusním společníkem.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška27 cm
Šířka29 cm
Hloubka14 cm
Délka popruhu54 - 98 cm
Vnitřní vstup25 cm
Šíře dna25 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1, 5 kg
Šířka popruhu2, 5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Okamžiky štěstí. Malé a křehké, téměř propadnou mezi prsty jako zrníčka písku. Nastavila tvář proti teplému slunci a zhluboka se nadechla. Cítila ve vzduchu vůni borovic a vlhkost deště na obzoru. Kam ji putování dovede? Půjde do městečka na kávu, přečte si knihu, nebo si jen sedne? Kým bude? Nevěděla. Na hotelu už nechtěla zůstat, přála si objevit něco na vlastní pěst. Hodila na záda batůžek Happy a vyrazila rázným krokem vstříc prázdninovému dobrodružství.

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Malibu Classy no.77 / Celokoženková
Florrie no.96 / Celokoženková
BTW On The Road no.369 / Celokoženková
Purse Mini no.444 / Celokoženková
Olympia no.91 / Celokoženková
Futurio no.81 / Celokoženková
Dariana Middle no.2076 / Celokoženková
Effie no.69 / Celokoženková
Ally no.8 / Celokoženková
Malibu no.60 / Celokoženková
Daisy Zipper no.167 / Celokoženková
Egg no.28 / Celokoženková