Grace no.48

Grace no.48
Grace no.48Grace no.48Grace no.48Grace no.48Grace no.48Grace no.48Grace no.48Grace no.48
Cena
2 099.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Grace Business. Pohodlná a elegantní brašna do zaměstnání. Kabelku Grace jsme navrhli pro ženy, které vyžadují eleganci, styl a smysl pro detail. Všechny tyto atributy jsou nám vlastní, takže minimalistická kabelka je na světě! Báječná k sukni, kabátu, kostýmku, kalhotám i k teniskám.

Pracovní brašnu Grace Business ocení každá žena milující prostor a objem. Pohodlná brašna pro každodenní vysoké pracovní tempo. A jistě ji oceníte i na večerní akci, aniž by bylo potřeba náročně střídat kabelky.

Objemný prostor kabelky je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a rozdělen třemi nakládanými kapsami a vnitřní bezpečnostní kapsičkou na zip s poutkem na klíče. Další kapsa se nachází na zadní straně tašky, rovněž se zapínáním na zipový uzávěr.

Vstup do brašny je spolehlivě chráněn zipem. Pohodlná držátka umožňují nosit kabelku na rameno či v ruce. Kabelku Grace Business si jednoduše zamilujete!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.


Barvy

Zelená

Parametry

Výška28 cm
Šířka42 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek62 cm
Vnitřní vstup41 cm
Šíře dna40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Nela si mne oči. Má pocit, že do toho monitoru už jen mžourá. V takových chvílích se jí hlavou prohání vlak pochybností – co když si ukousla velké sousto? Co když pohoří? Jako manažerka menšího týmu byla vynikající, pak jí přeložili do jiné divize. Ze začátku byla nadšená, ale později si uvědomila, že pod sebou bude mít dvě stě lidí. Nelo, Nelo, Nelo, co to tu jenom děláš? Bere do ruky telefon a píše Jemu – ‚Jsem unavená. Už chci domů.‘ Za minutku pípne odpověď – ‚Jen přijď. Uvařil jsem večeři. A nemusíš uklízet kuchyň.‘ Přesně tohle potřebuje slyšet. On je vynikající kuchař… A ještě lepší… ještě lepší je, že po sobě i uklidí! Hází telefon do své manažerské brašny a zhasíná lampičku. Tak zase zítra!

Další zboží z kolekce CAIMAN GREEN

Joy no.16
Isabel no.51
Purse Middle no.1186
Elizabeth no.74
CityLife no.265