Grace no.43 / Celokoženková

Cena
2 099.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Grace Business. Pohodlná a elegantní brašna do zaměstnání. Kabelku Grace jsme navrhli pro ženy, které vyžadují eleganci, styl a smysl pro detail. Všechny tyto atributy jsou nám vlastní, takže minimalistická kabelka je na světě! Báječná k sukni, kabátu, kostýmku, kalhotám i k teniskám.

Pracovní brašnu Grace Business ocení každá žena milující prostor a objem. Pohodlná brašna pro každodenní vysoké pracovní tempo. A jistě ji oceníte i na večerní akci, aniž by bylo potřeba náročně střídat kabelky.

Objemný prostor kabelky je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a rozdělen třemi nakládanými kapsami a vnitřní bezpečnostní kapsičkou na zip s poutkem na klíče. Další kapsa se nachází na zadní straně tašky, rovněž se zapínáním na zipový uzávěr.

Vstup do brašny je spolehlivě chráněn zipem. Pohodlná držátka umožňují nosit kabelku na rameno či v ruce. Kabelku Grace Business si jednoduše zamilujete!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška28 cm
Šířka42 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek62 cm
Vnitřní vstup41 cm
Šíře dna40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Nela si mne oči. Má pocit, že do toho monitoru už jen mžourá. V takových chvílích se jí hlavou prohání vlak pochybností – co když si ukousla velké sousto? Co když pohoří? Jako manažerka menšího týmu byla vynikající, pak jí přeložili do jiné divize. Ze začátku byla nadšená, ale později si uvědomila, že pod sebou bude mít dvě stě lidí. Nelo, Nelo, Nelo, co to tu jenom děláš? Bere do ruky telefon a píše Jemu – ‚Jsem unavená. Už chci domů.‘ Za minutku pípne odpověď – ‚Jen přijď. Uvařil jsem večeři. A nemusíš uklízet kuchyň.‘ Přesně tohle potřebuje slyšet. On je vynikající kuchař… A ještě lepší… ještě lepší je, že po sobě i uklidí! Hází telefon do své manažerské brašny a zhasíná lampičku. Tak zase zítra!

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Key no.848 / Celokoženková
Baggie Maxi no.145 / Celokoženková
Purse Big no.839 / Celokoženková
Dariana Middle no.2076 / Celokoženková
Florrie no.96 / Celokoženková
Dariana Mum no.28 / Celokoženková
Effie no.69 / Celokoženková
Wally Middle no.39 / Celokoženková
Daisy no.399 / Celokoženková
Purse Mini no.444 / Celokoženková
Baggie Cube no.31 / Celokoženková
BTW On The Road no.369 / Celokoženková