Purse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKA

Purse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Purse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKAPurse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKAPurse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKAPurse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKAPurse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKAPurse Mini no.264 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Cena
1 249.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

Popis zboží

Miniaturka peněženky Darabags. Drobeček i do té nejmenší kabelky. Osobitý střih, designové detaily a především vysoká kvalita zpracování dělají z peněženky Dara bags jedinečný, jednoduše dokonalý kousek, který padne do každé Dara bags kabelky.

Vyrobena z kvalitních čalounických koženek. Vnitřní část tvoří praktická rozkládací "harmonika". Precizně začištěna, žádné nepraktické, špinící se lemy. Díky speciálně upravenému střihu prakticky členěna. Přepážky v peněžence vytvořeny z pevných dílů, takže se nepromačkávají a vše zůstává na svém místě. Jedna kapsa na zip - na různé typy mincí, nebo na tajné poklady. Vložná středová tajná kapsička. 6 kapsiček na platební karty. Kovový plně funkční zámeček a další kovové detaily - růžky na klopě.

Produkty stále inovujeme, proto již všíváme i do rubové strany z části koženku. A tak se může vnitřní část peněženek mírně lišit od produktové fotografie.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / ADÉLKA cream"

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Zelená
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška9 cm
Šířka12 cm
Hloubka3 cm

Materiál

100% polyester
koženka

Příběh

"Prý je k životu nepotřebujeme", pomyslela si, "peníze...no, ale když jsou, je to fajn." Usmála se a sáhla do tašky pro peněženku. "Ještě že mám takovou praktickou, kamarádku pro všechno." S pocitem uspokojení očima přehlédla vyrovnané přihrádky. Kromě pár bankovek a mincí spousta dalších nepostradatelných nezbytností - platební karty, průkazky, permanentky, občanka, řidičák, karty slevové, věrnostní, klubové....pak taky nejrůznější fotky, talismany, jízdenky a velekupa nejrůznějších veledůležitých papírků...Mělo by se to drobet protřídit...:)

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / ADÉLKA cream

Náhrdelník no.21 Dušana Rapošová /  ADÉLKA (délka řetízku 70cm)
Náhrdelník no.19 Dušana Rapošová / ADÉLKA (délka řetízku 41 cm)
Keramický hrnek no.15 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Nerezový termohrnek no.27 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Suzy Big no.5 Dušana Rapošová / ADÉLKA KVĚTY
Keramický hrnek Latte no.16 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Baggie Mini no.200 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Sporty no.50 Dušana Rapošová / ADÉLKA
BTW On The Road no.243 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Náramek no.21 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Baggie Big no.268 Dušana Rapošová / ADÉLKA
Suzy Big no.8 Dušana Rapošová / ADÉLKA