Emma Middle no.42 / Celokoženková

Emma Middle no.42 / Celokoženková
Emma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / CelokoženkováEmma Middle no.42 / Celokoženková
Cena
1 599.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Emma Middle je střední lehoučká kabelka pro každodenní nasazení. Krásně si sedne na rameno a spolehlivě pojme všechny nezbytné potřebnosti.

Zapínání kabelky je na druk, uvnitř naleznete tři otevřené kapsičky, jednu kapsu na zip a karabinu na klíče. Vypodšívkovaná pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Pohodlná držátka jsou dostatečně široká, díky čemuž se kabelka skvěle nosí.

Emma Middle je báječná parťačka do práce, na nákupy, za sportem, do knihovny… Kamkoliv si jen budete přát. Uvidíte, že kabelku Emmu Middle si zamilujete.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška33 cm
Šířka43 cm
Hloubka13 cm
Délka držátek58 cm
Vnitřní vstup40 cm
Šíře dna30 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost2 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Hali se posadila na stoličku v bistru a naproti sobě postavila kabelku. No, kabelku. Zavazadlo. Brašnu. Polovinu obýváku, jak svojí nákupce s láskou říkala. Už byla celá ulítaná a to nebyla ani druhá hodina odpoledne. Potřebovala malý oddech – ráno pilates, pak zaběhla do knihovny vrátit atlas anatomie, při té příležitosti si vypůjčila učebnici biochemie, skočila do čistírny se sakem, to bude potřebovat příští týden, ještě musí vyzvednout dárek pro sestru k narozeninám a… „Vaše káva a obložený bochánek,“ jiskřivé vysvobození z festivalu úkolů. „Ach, děkuji,“ podívala se číšníkovi do očí a svět najednou zpomalil…

Další zboží z kolekce B7

Wally Middle no.11 / Celokoženková
Miss Kiss no.80 / Celokoženková
Art Deco no.222 / Celokoženková
Phone Big no.245 / Celokoženková
Mia no.16 / Celokoženková
Bibi no.38 / Celokoženková
Ruby no.166 / Celokoženková
Purse Big no.835 / Celokoženková
Olympia no.90 / Celokoženková
Key Mini no.64 / Celokoženková
Baggie Cube no.20 / Celokoženková
Dariana Big no.2070 / Celokoženková