Ellen Přírodní kůže no.7

Ellen Přírodní kůže no.7
Ellen Přírodní kůže no.7Ellen Přírodní kůže no.7Ellen Přírodní kůže no.7Ellen Přírodní kůže no.7Ellen Přírodní kůže no.7
Cena
3 999.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Kožená brašna Ellen je maximální minimalistkou. Lehce extravagantní, naprosto dokonalá. Neotřelé linie, osvědčený design v nových konturách.

Kabelku Ellen snadno přehodíte přes rameno, ale parádu udělá i u boku. Díky popruhu ji snadno přehodíte jako crossbody, kdy se kabelka sama v polovině přehne.

Uzavírání kabelky je na zip, který naleznete nad otvorem pro rameno. Taška pohodlně pojme všechny každodenní propriety – peněženku, telefon, kosmetickou taštičku, maličký nákup i knihu pro čekání.

Ellen je schválně ušitá nahrubo z hutné kůže, švy nejsou začištěné a vnitřek není vypodšívkovaný. Díky tomu působí ostře a autenticky.


Barvy

Hnědá

Parametry

Výška47 - 66 cm
Šířka52 cm
Délka popruhu62 - 109 cm
Vnitřní vstup55 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu2 cm

Materiál

přírodní kůže
obecný kov
Kůže

Příběh

„Nevěděla jsem, že tu taky budeš mít obraz,“ ozvalo se v ruchu galerie za Elleninými zády. „Jak ses sem dostala? Ještě jsme nezačali…“ „Má drahá, já se prostě dostanu všude,“ zvedla ramena její matka. Toto gesto následoval jemný úsměv. „Ale… ráda tě vidím,“ vydechla Ellen nakonec. „Jistě,“ nadhodila její matka. „A proč tu jsi?“ obrátila se Ellen směrem k obrazu a lehounce jej posunula, aby srovnala rám na zdi. „Budeš se rozvádět,“ řekla její matka polohlasem. „Budu,“ kvitovala Ellen. Stále ještě nebyla spokojená, měla dojem, že obraz visí nakřivo. „To jsem se to musela dozvědět od cizích lidí?“ „Copak ty mě někdy posloucháš?“

Další zboží z kolekce BROWN

Mia no.24
Art Deco no.224
Daisy no.159
Olympia no.20
Merci Mini no.23 / ZLATÉ KOMPONENTY
Love no.294 Maroon Mosaic
Miss Kiss no.13
Trixy Middle no.16
Trixy Big no.106
Tote Přírodní kůže no.2
Bibi no.11
Bonbon Middle no.5