Ellen Přírodní kůže no.4

Ellen Přírodní kůže no.4
Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4Ellen Přírodní kůže no.4
Cena
3 999.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 pracovních dní
Získáte
16 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 59.00 Kč.

Popis zboží

Kožená brašna Ellen je maximální minimalistkou. Lehce extravagantní, naprosto dokonalá. Neotřelé linie, osvědčený design v nových konturách.

Kabelku Ellen snadno přehodíte přes rameno, ale parádu udělá i u boku. Díky popruhu ji snadno přehodíte jako crossbody, kdy se kabelka sama v polovině přehne.

Uzavírání kabelky je na zip, který naleznete nad otvorem pro rameno. Taška pohodlně pojme všechny každodenní propriety – peněženku, telefon, kosmetickou taštičku, maličký nákup i knihu pro čekání.

Ellen je schválně ušitá nahrubo z hutné kůže, švy nejsou začištěné a vnitřek není vypodšívkovaný. Díky tomu působí ostře a autenticky.

Součástí produktu je i ochranný textilní obal v designu Dara bags.


Barvy

Žlutá

Parametry

Výška47 - 66 cm
Šířka52 cm
Délka popruhu62 - 109 cm
Vnitřní vstup55 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg
Šířka popruhu2 cm

Materiál

přírodní kůže
obecný kov

Příběh

„Nevěděla jsem, že tu taky budeš mít obraz,“ ozvalo se v ruchu galerie za Elleninými zády. „Jak ses sem dostala? Ještě jsme nezačali…“ „Má drahá, já se prostě dostanu všude,“ zvedla ramena její matka. Toto gesto následoval jemný úsměv. „Ale… ráda tě vidím,“ vydechla Ellen nakonec. „Jistě,“ nadhodila její matka. „A proč tu jsi?“ obrátila se Ellen směrem k obrazu a lehounce jej posunula, aby srovnala rám na zdi. „Budeš se rozvádět,“ řekla její matka polohlasem. „Budu,“ kvitovala Ellen. Stále ještě nebyla spokojená, měla dojem, že obraz visí nakřivo. „To jsem se to musela dozvědět od cizích lidí?“ „Copak ty mě někdy posloucháš?“

Další zboží z kolekce YELLOW

Mia no.12
Happy no.31
Dariana Middle no.2061
Sporty no.33
Key no.803
Key Mini no.53
Trixy Middle no.15
Futurio no.11
Margot no.42
Noreen no.21
Cosmetic Mini no.11
Key no.820