Elizabeth no.74

Cena
2 299.00 Kč
Prodejna Praha
1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
7 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Elegantní, nadčasová, smyslná a za všech okolností naprosto nad věcí. Přesně taková je kabelka Elizabeth. Speciální tvar pro speciální ženu. Dokonale okouzlující a famózní femme fatale.

Kabelku Elizabeth jsme připravili pro každodenní příležitosti. Svým jedinečným a aktuálním tvarem si spolehlivě najde cestu do vašeho srdce. Ideální ke kostýmku, k šatům, nebo jen tak k dobře padnoucí košili, džínám a k teniskám.

Držátko umožňuje Elizabeth držet v ruce, díky délkově nastavitelnému popruhu ji můžete nosit na rameni či crossbody.

Efektní klopa je vybavena precizním mechanickým zapínáním, vstup kabelky je zajištěn zipem. Vnitřní prostor vybaven pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a dvěma volnými kapsičkami a jednou kapsičkou na zip. Tento střih neobsahuje karabinku na klíče.

Precizní siluetu kabelky Elizabeth si prostě zamilujete na první pohled!


Barvy

Zelená

Parametry

Výška21 cm
Šířka29 cm
Hloubka9 cm
Délka držátek23 cm
Délka popruhu78 - 141 cm
Vnitřní vstup24 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu1,5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Tichý jazz se držel nad barem jako stříbrné obláčky kouře. Elizabeth se napila svého martini a levým ukazovákem se dotkla koutku oka. Nebylo to nijak závratné gesto, ale v tu chvíli pro ni znamenalo hodně. „Nudíte se?“ zeptal se sametový baryton. „Ani ne,“ zamrkala. Sama té lži nevěřila, tajně doufala, že z dnešního večera vytěží trochu více. Ačkoliv… „Dala bych si ještě jeden drink,“ pronesla sebevědomě a zhluboka se nadechla. Ve vzduchu cítila noirové dramatično své vlastní budoucnosti.

Další zboží z kolekce CAIMAN GREEN

Purse Middle no.1186
CityLife no.265
Joy no.16
Grace no.48
Isabel no.51