Elizabeth no.60 / Celokoženková

Elizabeth no.60 / Celokoženková
Elizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / CelokoženkováElizabeth no.60 / Celokoženková
Cena
2 299.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
14 - 21 pracovních dnů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Elegantní, nadčasová, smyslná a za všech okolností naprosto nad věcí. Přesně taková je kabelka Elizabeth. Speciální tvar pro speciální ženu. Dokonale okouzlující a famózní femme fatale.

Kabelku Elizabeth jsme připravili pro každodenní příležitosti. Svým jedinečným a aktuálním tvarem si spolehlivě najde cestu do vašeho srdce. Ideální ke kostýmku, k šatům, nebo jen tak k dobře padnoucí košili, džínám a k teniskám.

Držátko umožňuje Elizabeth držet v ruce, díky délkově nastavitelnému popruhu ji můžete nosit na rameni či crossbody.

Efektní klopa je vybavena precizním mechanickým zapínáním, vstup kabelky je zajištěn zipem. Vnitřní prostor vybaven pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a dvěma volnými kapsičkami a jednou kapsičkou na zip. Tento střih neobsahuje karabinku na klíče.

Precizní siluetu kabelky Elizabeth si prostě zamilujete na první pohled!

Kolekce "BATIKA BLUE"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Bílá
Modrá

Parametry

Výška21 cm
Šířka29 cm
Hloubka9 cm
Délka držátek23 cm
Délka popruhu78 - 141 cm
Vnitřní vstup24 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost1 kg
Šířka popruhu1,5 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Tichý jazz se držel nad barem jako stříbrné obláčky kouře. Elizabeth se napila svého martini a levým ukazovákem se dotkla koutku oka. Nebylo to nijak závratné gesto, ale v tu chvíli pro ni znamenalo hodně. „Nudíte se?“ zeptal se sametový baryton. „Ani ne,“ zamrkala. Sama té lži nevěřila, tajně doufala, že z dnešního večera vytěží trochu více. Ačkoliv… „Dala bych si ještě jeden drink,“ pronesla sebevědomě a zhluboka se nadechla. Ve vzduchu cítila noirové dramatično své vlastní budoucnosti.

Další zboží z kolekce BATIKA BLUE

Isabel no.38
Basket no.442 / Celokoženková
Paola no.1 / Celokoženková
Bell Big no.1228 / Celokoženková
Star no.403 / Celokoženková
Wally Big no.94 / Celokoženková
Emma Middle no.39 / Celokoženková
Daisy no.404 / Celokoženková
Sweetie Mini no.7 / Celokoženková
Střevíčky Honey no.1
Baggie Middle no.837 / Celokoženková
Love no.790 / Celokoženková