Egg no.31 Dušana Rapošová / EMA

Egg no.31 Dušana Rapošová / EMA
Egg no.31 Dušana Rapošová / EMAEgg no.31 Dušana Rapošová / EMAEgg no.31 Dušana Rapošová / EMAEgg no.31 Dušana Rapošová / EMAEgg no.31 Dušana Rapošová / EMAEgg no.31 Dušana Rapošová / EMA
Cena
2 499.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 - 14 pracovních dnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Náš batoh Egg jsme navrhli jako napůl sportovní a napůl elegantní záležitost. Perfektně sedí na každých ramenou, je lehoučký, kulatý a vymakaný ve všech ohledech.

Středně velký batoh má až překvapivý objem, délkově nastavitelné popruhy a praktické poutko. Díky jemnému a ryze ženskému tvaru sluší každé postavě.

Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR a je vybavený kapsičkou na zip s integrovanou karabinkou na klíče. Tvar je zpevněn kosticemi, takže batůžek krásně drží svůj tvar i při zaplnění.

Egg pohodlně pojme peněženku, telefon, klíče, kapesníčky, kosmetickou taštičku a skládací deštník nebo třeba knihu menšího formátu.

A hádejte co – tento batůžek má na zadní straně tajnou zipovou kapsičku na drobnosti. Nemusíte se tak obávat v tlačenicích nebo třeba v hromadné dopravě.

Kolekce "Dušana Rapošová / EMA"

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Modrá
Fialová
Pestrobarevná

Parametry

Výška30 cm
Šířka25 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek48 - 86 cm
Vnitřní vstup25 cm
Šíře dna25 cm
Formát A4NE
Maximální nosnost2 kg
Šířka popruhu3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Mila se uvelebila na sedačce autobusu. Jela z práce domů a únavou zavřela oči. Stále před sebou viděla čísla na monitoru. Ta práce byla monotónní a neskutečně vyčerpávající, jenže ji platila bydlení, jídlo, nájem… Sama sobě slíbila, že to nebude navždy. Až si vydělá dost peněz, zase se vydá na cesty. Bude se hřát přes celé léto na Mallorce a psát, psát, psát… Zatím ale byla tady – v podzimní plískanici, sama samotinká. Ona a její batoh Egg.

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / EMA

Dušinkové tričko no.10 Dušana Rapošová / EMA ABSTRAKCE
Čepice podzim/zima no.6 Dušana Rapošová / EMA
Baggie Middle no.786 Dušana Rapošová / EMA
Shopper no.304 Dušana Rapošová / EMA
Keramický hrnek Latte no.2 Dušana Rapošová / EMA ABSTRAKCE
Purse Mini no.422 Dušana Rapošová / EMA
Pixie no.36 DUŠANA RAPOŠOVÁ / EMA
Baggie Big no.596 Dušana Rapošová / EMA
Bucket no.332 Dušana Rapošová / EMA
Basket no.423 Dušana Rapošová / EMA
Baby Love no.48 Dušana Rapošová / EMA
Náušnice no.18 Visací Dušana Rapošová / Ema Abstrakce