Effie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINA

Effie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINA
Effie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINAEffie no.73 DUŠANA RAPOŠOVÁ / KATEŘINA
Cena
2 599.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
7 - 14 pracovních dnů
Získáte
5 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Upozornění

Autorkou motivu je Dušana Rapošová, přední česká grafička a malířka. Její styl je velmi charakteristický, Dušana Rapošová ráda balancuje na hraně mezi sněním, dětskou naivitou a čistou fantazií. Svůj umělecký život zasvětila malbám okatých Dušinek, které připomínají víly s rozličnými barevnými motivy krajiny, květin, zvířat nebo oblohy. Její hravé obrazy jsou plné naděje, odpuštění a pochopení.

Popis zboží

Effie. Milá a příjemná společnice pro dny všední i sváteční. Minimalistická kabelka doplněná nonšalantním koženkovým provázkem. Klasický střih v rozpustilém provedení, přesně taková je naše taška Effie. Báječná k sukni, kabátu, kostýmku, kalhotám i k teniskám.

Kabelku Effie jsme připravili pro moderní ženu, která potřebuje pohodlnou tašku do práce i na večerní akci, aniž by musela náročně střídat kabelky.

Objemný prostor kabelky je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Rozdělen třemi nakládanými kapsami a vnitřní bezpečnostní kapsičkou na zip s poutkem na klíče. Další kapsa se nachází na zadní straně tašky, rovněž se zapínáním na zipový uzávěr.

Vstup do brašny je spolehlivě chráněn zipem. Pohodlná držátka umožňují nosit kabelku přes rameno či v ruce. Kabelku Effie si jednoduše zamilujete!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "Dušana Rapošová / KATEŘINA"

PRODUKTY S OBRÁZKY DUŠANY RAPOŠOVÉ MOHOU MÍT DODACÍ LHŮTU AŽ 14 PRACOVNÍCH DNÍ.


Barvy

Bílá
Béžová
Pestrobarevná

Parametry

Výška28 cm
Šířka42 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek62 cm
Vnitřní vstup41 cm
Šíře dna40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Můžeš nám říct, kde jsi byla? Už to skoro začíná!“ rozčílila se na ni Pavla. „Měla jsem rande,“ sykla Markéta drzou odpověď celá ufuněná, jen co se opatrně protáhla kolem Pavliných nohou. „Cožejsiměla?“ vyhrkla ze sebe Jana. „Rande, jen rychlou večeři,“ šeptla už trochu klidněji. Celá udýchaná se posadila na jediné volné sedadlo v celém kině. „Já měla rande. Nemůžu tomu uvěřit - já měla rande,“ zopakovala znovu polohlasně. „Dámo, já vám gratuluji, ale už mlčte,“ houknul na ní cizí chlap z řady před ní. „No jo, pardón, omlouvám se!“ Markéta si vzala na klín svou novou kabelku Effie od Dara bags a zasněným pohledem polaskala stříbrné plátno.

Další zboží z kolekce Dušana Rapošová / KATEŘINA

Purse Mini no.326 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Magnetky no.22 Dušana Rapošová / Kateřina
Dětská deka no.1 Dušana Rapošová / Kateřina
Náušnice no.9 Visací Dušana Rapošová / KATEŘINA
Shopper no.171 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Baggie Middle no.552 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Wally Big no.56 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Suzy Mini no.42 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Přívěšek na klíče no.5 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Bell Middle no.355 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Baggie Mini no.295 Dušana Rapošová / KATEŘINA
Turistická láhev no.12 400ml Dušana Rapošová / KATEŘINA