Effie no.69 / Celokoženková

Cena
2 199.00 Kč
Prodejna Praha
poslední 1 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Effie. Milá a příjemná společnice pro dny všední i sváteční. Minimalistická kabelka doplněná nonšalantním koženkovým provázkem. Klasický střih v rozpustilém provedení, přesně taková je naše taška Effie. Báječná k sukni, kabátu, kostýmku, kalhotám i k teniskám.

Kabelku Effie jsme připravili pro moderní ženu, která potřebuje pohodlnou tašku do práce i na večerní akci, aniž by musela náročně střídat kabelky.

Objemný prostor kabelky je pečlivě vypodšívkován pevnou, kvalitní látkou, vyrobenou v ČR. Rozdělen třemi nakládanými kapsami a vnitřní bezpečnostní kapsičkou na zip s poutkem na klíče. Další kapsa se nachází na zadní straně tašky, rovněž se zapínáním na zipový uzávěr.

Vstup do brašny je spolehlivě chráněn zipem. Pohodlná držátka umožňují nosit kabelku přes rameno či v ruce. Kabelku Effie si jednoduše zamilujete!

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Kolekce "MARSHMALLOW"

Použité barvy splňují certifikát, že neobsahují žádné toxické výpary, nezpůsobují alergie. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchavé a ekologické. Jedná se o materiál určený pro zdravotnictví, oděvní průmysl a výrobu molitanových hraček. Koženka splňuje normy Oko-Tex Standart 100 třídy I., která zakazuje jakékoliv použití ftalátů.
Výsek na kabelce se může mírně lišit.
Potištěné koženky jsou vyrobené s ohledem k přírodě a k životními prostředí. Během tisku se nepoužívají agresivní chemikálie, ale přírodní látky na bázi latexu. Tisk chraňte před poškozením nadměrným otěrem tkaninami, ostrými předměty a nebo třeba nehty či zipy. Nepoužívejte ostré a hrubé předměty. Tisk tak zůstane dlouho krásný a sytý.


Barvy

Modrá
Pestrobarevná
Krémová

Parametry

Výška28 cm
Šířka42 cm
Hloubka11 cm
Délka držátek62 cm
Vnitřní vstup41 cm
Šíře dna40 cm
Formát A4ANO
Maximální nosnost3 kg

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

„Můžeš nám říct, kde jsi byla? Už to skoro začíná!“ rozčílila se na ni Pavla. „Měla jsem rande,“ sykla Markéta drzou odpověď celá ufuněná, jen co se opatrně protáhla kolem Pavliných nohou. „Cožejsiměla?“ vyhrkla ze sebe Jana. „Rande, jen rychlou večeři,“ šeptla už trochu klidněji. Celá udýchaná se posadila na jediné volné sedadlo v celém kině. „Já měla rande. Nemůžu tomu uvěřit - já měla rande,“ zopakovala znovu polohlasně. „Dámo, já vám gratuluji, ale už mlčte,“ houknul na ní cizí chlap z řady před ní. „No jo, pardón, omlouvám se!“ Markéta si vzala na klín svou novou kabelku Effie od Dara bags a zasněným pohledem polaskala stříbrné plátno.

Další zboží z kolekce MARSHMALLOW

Key Mini no.83 / Celokoženková
Malibu no.60 / Celokoženková
Grace no.43 / Celokoženková
Envelope no.595 / Celokoženková
Daisy no.399 / Celokoženková
Egg no.28 / Celokoženková
Suzy Mini no.173 / Celokoženková
BTW On The Road no.369 / Celokoženková
Baggie Maxi no.145 / Celokoženková
Baggie Cube no.31 / Celokoženková
Lele no.653 / Celokoženková
Key no.848 / Celokoženková