Kniha / Dušinkové příběhy no.1 Dušana Rapošová

Cena
699.00 Kč
Prodejna Ostrava
23 ks
Prodejna Praha
14 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Získáte
4 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Co se stane, když váš strýček vynalezne prášek na bolení hlavy, po kterém máte migrénu a rozostřené vidění, vyšle tlakový hrnec do vesmíru a psa pojmenuje Lajka? Co uděláte, když se těšíte k moři, ale vaše sestra dostane neštovice? Jak se vypořádáte s duchem na starém rodinném panství, které se sice snaží strašit, ale mohlo by se snažit ještě víc? K čemu jsou vlastně telefonní budky? Kolik toho zvládne maminka? A proč si vylila ovocný salát?

Chcete se bavit, chcete se bát? Přesně pro vás je kniha Dušinkové příběhy pro malé i velké duše. Deset úžasných, vtipných, ironický i duchařských pohádek pro všechny! Pobaví se maminky i tatínkové, babičky, dědečkové, strýčkové, tetičky a hlavně děti.

Rozdílné pojetí pohádek zaručí, že si v knize najde tu svou milovanou každý. Od nejmenších prťat až po dospěláky. Knihu můžete číst těm nejmenším, s většími dětmi můžete trénovat čtení a dospěláci se můžou ponořit do bájného světa fantazie na více jak stovce stran plných úplně 'všedních' dobrodružstvích a humoru kousavého jako pletený svetr.

Kniha má praktický čtvercový formát a tvrdé desky, takže dobře se drží v posteli i na klíně. Velká písmena se dobře čtou, pohádky krásně odsýpají. Dost bylo tisíckrát zbořených pecí a nakousaných perníkových chaloupek. V téhle knize se seznámíte s elegantním panem Zajdou, vypnete internet a vychutnáte si sangrii ve stínu stromů.

Dětské knihy dostávají pěkně za uši, to dobře víme, proto je tato kniha ručně vázaná s nejvyšší pečlivostí. Žádné povolené stránky, jen hodiny a hodiny zábavy před spaním. A protože kniha vydrží dlouho, je v ní i pár řádek na věnování. Myslíme, že každý si rád zavzpomíná na úžasné chvíle před spaním.

Součástí knihy je i stylová dušinková záložka, takže si snadno označíte, kde jste přestali se čtením. A snad jen zbývá dodat, že knihu jsme osobně otestovali na dětech s maximálním úspěchem!


Barvy

Pestrobarevná

Parametry

Výška19 cm
Šířka19 cm

Příběh

V daleké prázdninové zemi bydlel strýček Jupiter se svou hospodyní Luisou. Luisa byla drobná růžolící žena, Jupiter měl dva metry a sílu, že by mohl skály lámat. Jenže byl tak trochu nemotora a hrom do police. Což jsou ovšem vlastnosti, které by měl mít každý správný vynálezce, jak s oblibou říkával strýček Jupiter.

Spolu žili ve velkém venkovském sídle s červenou střechou, zelenými okenicemi a žlutými cihlami. „Poněkud kanárkové,“ řekla si Luisa, když poprvé uviděla svou novou domácnost, které měla vládnout.