Kniha / Dušinkové příběhy no.1 Dušana Rapošová

Cena
499.00 Kč
Původní cena
699.00 Kč
Prodejna Ostrava
poslední 16 ks
Termín odeslání
Maximálně 6 dní
Vyrobeno v ČR

Pozor - na toto zboží nelze uplatnit slevový kupón

Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Co se stane, když váš strýček vynalezne prášek na bolení hlavy, po kterém máte migrénu a rozostřené vidění, vyšle tlakový hrnec do vesmíru a psa pojmenuje Lajka? Co uděláte, když se těšíte k moři, ale vaše sestra dostane neštovice? Jak se vypořádáte s duchem na starém rodinném panství, které se sice snaží strašit, ale mohlo by se snažit ještě víc? K čemu jsou vlastně telefonní budky? Kolik toho zvládne maminka? A proč si vylila ovocný salát?

Chcete se bavit, chcete se bát? Přesně pro vás je kniha Dušinkové příběhy pro malé i velké duše. Deset úžasných, vtipných, ironický i duchařských pohádek pro všechny! Pobaví se maminky i tatínkové, babičky, dědečkové, strýčkové, tetičky a hlavně děti.

Rozdílné pojetí pohádek zaručí, že si v knize najde tu svou milovanou každý. Od nejmenších prťat až po dospěláky. Knihu můžete číst těm nejmenším, s většími dětmi můžete trénovat čtení a dospěláci se můžou ponořit do bájného světa fantazie na více jak stovce stran plných úplně 'všedních' dobrodružstvích a humoru kousavého jako pletený svetr.

Kniha má praktický čtvercový formát a tvrdé desky, takže dobře se drží v posteli i na klíně. Velká písmena se dobře čtou, pohádky krásně odsýpají. Dost bylo tisíckrát zbořených pecí a nakousaných perníkových chaloupek. V téhle knize se seznámíte s elegantním panem Zajdou, vypnete internet a vychutnáte si sangrii ve stínu stromů.

Dětské knihy dostávají pěkně za uši, to dobře víme, proto je tato kniha ručně vázaná s nejvyšší pečlivostí. Žádné povolené stránky, jen hodiny a hodiny zábavy před spaním. A protože kniha vydrží dlouho, je v ní i pár řádek na věnování. Myslíme, že každý si rád zavzpomíná na úžasné chvíle před spaním.

Součástí knihy je i stylová dušinková záložka, takže si snadno označíte, kde jste přestali se čtením. A snad jen zbývá dodat, že knihu jsme osobně otestovali na dětech s maximálním úspěchem!


Barvy

Pestrobarevná

Parametry

Výška19 cm
Šířka19 cm

Příběh

V daleké prázdninové zemi bydlel strýček Jupiter se svou hospodyní Luisou. Luisa byla drobná růžolící žena, Jupiter měl dva metry a sílu, že by mohl skály lámat. Jenže byl tak trochu nemotora a hrom do police. Což jsou ovšem vlastnosti, které by měl mít každý správný vynálezce, jak s oblibou říkával strýček Jupiter.

Spolu žili ve velkém venkovském sídle s červenou střechou, zelenými okenicemi a žlutými cihlami. „Poněkud kanárkové,“ řekla si Luisa, když poprvé uviděla svou novou domácnost, které měla vládnout.