Phone Big no.21

Phone Big no.21
Phone Big no.21Phone Big no.21Phone Big no.21
Cena
699.00 Kč
Skladem
Na objednávku
Termín odeslání
4 - 6 týdnů
Získáte
2 bodů
Vyrobeno v ČR
Osobní odběr zdarma nebo doprava od 69.00 Kč.

Popis zboží

Střih designového obalu na chytré telefony Darianka Phone Big vychází z naší ikonické kabelky Dariana! A stejně jako ona, je i Darianka Phone Big úžasně praktická! Každý zip je plně oddělená kapsička, takže spolehlivě pojme telefon, drobné, klíče a další maličkosti.

Základní informace

Darianka Phone je vyrobena z kvalitních čalounických koženek, v případě varianty s látkou se jedná o luxusní bavlnu či vinyl zahraniční výroby.

Díky speciálně upravenému střihu je Darianka Phone členěna na několik oddělení. Hlavní kapsa pro smartphone a na předním díle dvě funkční kapsičky na drobnosti.

S oblibou slouží i jako mikro peněženka, klíčenka, obal na paměťové karty a na malé foťáčky. Maximální rozměr telefonu, který se pohodlně vejde do obalu, je 15,5x9,5x1 cm.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.


Barvy

Hnědá

Parametry

Výška16 cm
Šířka12 cm
Hloubka1 cm
Délka popruhu18 cm
Vnitřní vstup9, 5 cm
Šířka popruhu1, 3 cm

Materiál

100% polyester
koženka
obecný kov

Příběh

Nad pobřežím se smrákalo. Unavené prázdninové slunce zapadalo za obzor a z malé taverny se linula úžasná vůně grilovaného masa a tichá hudba… Zuzana prožívala dovolenou snů. Zaslouženou a vytouženou. Štěstí, že si vzala šátek kolem ramen, po parném dni začal foukat slabý vítr. A taky si vzala svojí Darianku Phone Big! Báječnou schovku na telefon (musí si ten západ slunce vyfotit!), na peníze a na kartu od hotelového pokoje… Nemusí s sebou mít celou kabelku, stačí jen její Darianka Phone.

Další zboží z kolekce BROWN

Purse Big no.136
Trixy Middle no.18
Malibu Classy no.18
Dariana Big no.217
Elizabeth no.20 - TMAVĚ HNĚDÁ
Ellen Přírodní kůže no.1
Coco no.7
Florrie no.16
Key no.184
Wally Middle Special Přírodní kůže no.9
Shopper no.18
Pixie no.55